onas-pf-s1onas-pf-s2onas-pf-s4onas-pf-s5onas-pf-s3

Nasi Partnerzy:

LS

Koreański koncern LS IS to światowy lider w dziedzinie elektroniki, elektrotechniki i energetyki. W ofercie LS IS znaleźć można przemienniki częstotliwości, pełen zakres aparatury niskiego, średniego i wysokiego napięcia, sterowniki PLC, panele HMI oraz całe systemy sterowania produkcją. ANIRO współpracuje z LS od 2004 roku i jest wyłącznym dystrybutorem produktów tej marki na terenie Polski oraz trzecim największym dystrybutorem na świecie.

Przemienniki częstotliwości, pełen zakres aparatury niskiego, średniego i wysokiego napięcia, sterowniki PLC, panele HMI, całe systemy sterowania produkcją – to wszystko oferuje LS. Kilkanaście fabryk, centra logistyczne oraz duża sieć dystrybucji sprawia, że staramy się aby najważniejszym było zadowolenie klienta a przy tym zachowanie bardzo wysokiej jakości urządzeń.
LS Industrial Systems w roku 2010 postanowiła zmienić angielską nazwę firmy na LS IS mając na uwadze ze „Industrial Systems” odwołuje się tylko do biznesu elektroniki przemysłowej i elektrotechniki, a tym samym nie przekazuje identyfikacji wizualnej firmy, która jest zaangażowana w różnych obszarach działalności, w tym w zieloną energię. Nowy znak korporacji został stworzony poprzez wprowadzenie liter „I” oraz „S”, które reprezentują wizje firmy jako dostawcę „Innovative Solutions” (innowacyjne rozwiązania), „Infra Solution”, która odnosi się do ekspancji jej zakresu działalności gospodarczej oraz „Intelligent Solution”, co odnosi sie do orientacji wartości realizowanych przez spółkę, przy jednoczesnym zachowaniu jej tożsamości jako dostawcy „Industrial Systems” i jej tradycyjnego obszaru działalności.

CG

Szwedzki producent softstartów oraz przetwornic częstotliwości.

power electronics

Hiszpański producent softstartów oraz przetwornic częstotliwości – nN oraz sN. Firma posiada centra badawczo-rozwojowe w Hiszpanii i Indiach, trzy fabryki oraz filie w Australii, Brazylii, Chile, Chinach, Niemczech, Indiach, Włoszech, Korei, Meksyku, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii oraz RPA. To dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, stale rozwijające nowe produkty w dziedzinie niskiego i średniego napięcia dla sektora przemysłowego oraz fotowoltaiki.

Polska firma inżynierska, obecna na rynku od 1987 roku. Swoim Klientom dostarcza nowoczesne technologie z zakresu systemów IT dla przemysłu, automatyki przemysłowej oraz robotyki.
ANIRO we współpracy z ASTOR oferuje Klientom rozwiązania wykorzystujące roboty przemysłowe marki Kawasaki i Epson.