onas-pp-s1onas-pp-s2onas-pp-s3onas-pp-s4

Praca i praktyki

Największą wartością ANIRO są ludzie. Ich wiedza, zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju kształtuje ANIRO jako firmę dynamiczną, nowoczesną i otwartą.
Pracujemy zespołowo i naszą pracę opieramy na relacjach, słuchamy siebie nawzajem i wspólnie dążymy do wyznaczonych celów dzieląc się wiedzą z innymi członkami zespołu.
ANIRO jako pracodawca troszczy się o potrzeby Pracowników wspierając ich w realizowaniu swoich pasji, daje możliwość rozwoju zawodowego i dba o komfort pracy.

Pracownicy ANIRO korzystają z prywatnej opieki medycznej oraz pakietów sportowych.

Cenimy doświadczonych pracowników, którzy jako eksperci będą realizować projekty dla naszych Klientów. Doceniamy także osoby stojące u progu swojej kariery, poszukujące odpowiedniego miejsca by sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę.
Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, sprawdź aktualne oferty pracy lub prześlij swoje CV używając odpowiedniego formularza.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK SERWISU
Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

kwadrat  naprawa przemienników częstotliwości, softstarterów, sterowaników PLC, itp.
kwadrat  wyjazdy i  naprawy urządzeń u klienta
kwadrat  przygotowanie dokumentacji po serwisowej

Oczekujemy:
kwadrat
minimum średniego wykształcenia technicznego (elektroniczne lub energoelektroniczne)
kwadrat  umiejętności czytania schematów elektrycznych
kwadrat  uprawnień SEP (eksploatacja)
kwadrat  znajomości pakietu MS Office
kwadrat  rzetelności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej
kwadrat  umiejętności pracy w zespole
kwadrat  łatwości w nawiązywaniu kontaktów, dyspozycyjności, punktualności
kwadrat  znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
kwadrat  prawa jazdy kat. B

Mile widziane:
kwadrat  doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
kwadrat  umowę o pracę
kwadrat  stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
kwadrat  możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
kwadrat  nowoczesne narzędzia pracy
kwadrat  atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i wiele innych)

Prosimy przesyłać aplikację na adres: praca@aniro.pl i dołączyć klauzulę:

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

CV (wymagane)

Treść wiadomości

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, korzystając z niniejszego formularza kontaktowego, wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, przez ANIRO Sp. z o.o. w Toruniu w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do poprawnego przetworzenia zapytania.
Zostałem/am poinformowany/a, o przysługujących mi prawach, w tym o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich usunięcia i poprawiania. Więcej w Polityce prywatności.

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu email przez ANIRO Sp. z o.o. w Toruniu, celem przesyłania za pomocą newslettera informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 9 czerwca 2017 r. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) .

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu email przez ANIRO Sp. z o.o. w Toruniu, celem przesyłania za pomocą newslettera informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 9 czerwca 2017 r. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).