aniro-logo
ISO 9001:2015

Wdrożenie modułu WMS zakończone

Wdrożenie systemu WMS w Magazynie ANIRO to proces zaawansowany, wymagający odpowiedniego przygotowania i zaplanowania. Dziś oficjalnie system WMS wspiera już kontrolę oraz koordynację procesów magazynowych w naszej firmie. WMS przede wszystkim usprawnia i przyspiesza zarządzanie logistyką magazynową ANIRO. 

 

 

WMS jest integralną częścią systemu ERP HermesSQL. Dzięki temu lokalizacje magazynowe wraz z aplikacją mobilny magazynier tworzą kompleksowe rozwiązanie które automatyzuje pracę magazynu, usprawnia planowanie pracy oraz przepływ informacji związany z magazynowaniem.

Dla ANIRO istotne było usprawnienie procesów związanych z funkcjonowaniem magazynu wysokiego składowania. Posiadamy asortyment o wielkości 25 tys. kartotek, natomiast dziennie wysyłamy ok. 80 – 100 zamówień. Z tej przyczyny zdecydowaliśmy się na wdrożenie modułu WMS HermesSQL w pełnym zakresie, tj. zastosowanie mobilnej aplikacji magazynowej wraz z obsługą lokalizacji i adresacji produktów.

Jak mówi Daniel Kaczmarczyk, wiceprezes ANIRO – Od czasu wdrożenia WMS jesteśmy w stanie szybciej przyjmować towary i kompletować zamówienia, jednocześnie kontrolując stany magazynowe. Udało nam się też znacznie zmniejszyć liczbę reklamacji ze względu na ograniczenie pomyłek w wysyłkach. Ponadto efektywniej wykorzystujemy przestrzeń magazynową, a wdrożenie nowych pracowników do pracy w magazynie jest znacznie szybsze.

Wdrożenie modułu WMS w ANIRO zrealizowała radomska firma Humansoft Sp. z o.o.

Źródło: humansoft.pl