aniro-logo
ISO 9001:2015

Euro 2024: Pobierz terminarz od ANIRO!

Euro 2024 to wydarzenie, na które czekają wszyscy miłośnicy piłki nożnej. Tym razem gospodarzem Mistrzostw Europy będzie Niemcy, które od 14 czerwca do 14 lipca będą areną zmagań najlepszych drużyn z całego kontynentu. Przygotujcie się na miesiąc pełen emocji, niezapomnianych chwil i sportowych wrażeń i już dziś pobierz grafikę z terminarzem!

Pierwszy mecz Euro 2024 odbędzie się już 14 czerwca na stadionie Allianz Arena w Monachium, gdzie reprezentacja Niemiec zmierzy się z drużyną Szkocji. Warto zaznaczyć, że to tylko początek piłkarskiej uczty, która obfitować będzie w wiele emocjonujących spotkań. Wśród innych ważnych dat należy wyróżnić ćwierćfinały, które odbędą się 5 i 6 lipca, oraz półfinały zaplanowane na 9 i 10 lipca. Wielki finał Euro 2024 odbędzie się 14 lipca na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. To właśnie wtedy poznamy mistrza Europy, który zdobędzie ten prestiżowy tytuł.
Ciekawostką, która może zainteresować kibiców, jest fakt, że Niemcy po raz drugi w historii są gospodarzem Mistrzostw Europy. Poprzednio gościli turniej w 1988 roku, kiedy to Holandia zdobyła swój pierwszy tytuł mistrza Europy. 


 

Kiedy zagra reprezentacja Polski?
Polska znajduje się w grupie D razem z Holandią, Austrią i Francją, a terminy spotkań prezentują się następująco:

  • 16 czerwca 2024 – Polska vs. Holandia, godzina 15:00, Hamburg.
  • 21 czerwca 2024 – Polska vs. Austria, godzina 18:00, Berlin.
  • 25 czerwca 2024 – Francja vs. Polska, godzina 18:00, Dortmund

Euro 2024 to wydarzenie, którego nie można przegapić. Zapraszamy do śledzenia wszystkich meczów, wspierania swoich ulubionych drużyn i cieszenia się piłkarskimi emocjami na najwyższym poziomie. Aby ułatwić Wam śledzenie terminarza, ANIRO przygotowało specjalną grafikę z harmonogramem wszystkich spotkań. Można ją pobrać już teraz i być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami turnieju! Aby pobrać grafikę z terminarzem Euro 2024 należy kliknąć w obrazek lub ten link