Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO Laureatem Diamentu Forbesa 2024

Z ogromną radością informujemy, że ANIRO po raz kolejny znalazło się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa. Uhonorowanie firmy tytułem Diamentu Forbesa 2024,  stanowi dowód na naszą nieustanną determinację w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu.
 


 
Gala wręczenia Diamentów Forbesa 2024 odbyła się 6 czerwca w Hotelu Copernicus. To uroczyste wydarzenie, organizowane przez Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o., zgromadziło przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich trzech lat najefektywniej zwiększyły swoją wartość. Podczas gali, dziennikarze miesięcznika „Forbes” oraz analitycy z Dun & Bradstreet Poland wyróżnili najlepsze firmy w trzech kategoriach, w zależności od przychodów ze sprzedaży.
 
Ranking Diamentów Forbesa to zestawienie polskich przedsiębiorstw, które w ciągu ostatnich pięciu lat odnotowały największy wzrost wartości. W tym roku wyceny dokonywano na podstawie oficjalnych danych z lat 2018-2022, uwzględniając takie wskaźniki jak poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, poziom zapasów, stan należności oraz wartość nakładów na inwestycje. Wyróżnienie to jest szczególnie cenne, gdyż wskazuje na naszą stabilność finansową oraz skuteczność w zarządzaniu zasobami, co w obecnych czasach globalnych wyzwań gospodarczych jest nie lada osiągnięciem.
 
Wywiadownia Dun & Bradstreet Sp. z o.o., stosując szwajcarską metodę wyceny wartości firm, łączy metodę majątkową i dochodową, co gwarantuje wysoką wiarygodność i precyzję oceny. Firmy muszą wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz znaczącą wartością kapitałów własnych. Pod uwagę brane są przedsiębiorstwa, które w ostatnim roku osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych.
 
Dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu, innowacyjnym rozwiązaniom oraz zaangażowaniu w rozwój, ANIRO zdołało po raz kolejny zyskać uznanie w oczach ekspertów. Otrzymanie Diamentu Forbesa 2024 to dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszego działania. Serdecznie dziękujemy naszym klientom, partnerom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. To wyróżnienie dedykujemy całemu naszemu zespołowi, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby ANIRO mogło się rozwijać i prosperować.
 
Razem budujemy przyszłość!