aniro-logo
ISO 9001:2015

 
 
 
 

Montaż szaf sterowniczych i rozdzielczych

Prefabrykacja szaf sterowniczych oraz rozdzielczych to proces, który wykonujemy w stu procentach kompleksowo.
 
Każdy projekt wykonujemy na indywidualne zlecenie i dopasowujemy go do wymagań, potrzeb i preferencji naszych klientów. Jednocześnie na każdym etapie prefabrykacji dbamy o wysoką jakość komponentów oraz całego procesu produkcji, co potwierdzone jest certyfikatem ISO.
 
Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych to jedna z podstawowych działalności naszej firmy. Zajmujemy się tym od samego początku istnienia firmy.
 
Realizujemy projekty dla wielu przedsiębiorstw polskich i zagranicznych dostarczając nasze produkty i rozwiązania dla wielu branż.
 
Rocznie wykonujemy tysiące szaf seryjnych dla producentów maszyn i urządzeń, jak również realizujemy kilkudziecięciometrowe ciągi szaf. Oprócz standardowych wykonań i realizacji posiadamy również doświadczenie w rozwiązaniach z obszarów bezpieczeństwa maszyn oraz wykonań specjalnych takich jak wykonania morskie czy dla stref zagrożonych wybuchem.
 
ANIRO to firma inżynierska z tradycjami, dużym doświadczeniem i kompetencjami w zakresie realizacji układów automatyki często od koncepcji do uruchomienia całych systemów. W tym procesie ważną rolę odgrywa przygotowanie szaf sterowniczych, dla produkcji której w 2020 roku w uruchomiliśmy dwie nowoczesne hale montażowe, które znacznie przyspieszyły pracę nad zadaniami. Łącznie dysponujemy halami o powierzchni ponad 1400m2 na której pracuje ponad 25 elektromonterów.
 
Dla realizacji projektów dysponujemy również grupami inżynierów wykonujących wszelkie prace elektryczne i obiektowe u klientów, wsparciem technicznym oraz serwisem.

KONTAKT

Rafał Grabowski
Kierownik Działu Montażu
tel.: 691 397 961
e-mail: lp.orina@ikswobarg.lafar