Panele fotowoltaiczne LS

Nowość w ofercie ANIRO od LS Electric! Wprowadzamy do sprzedaży nowe panele fotowoltaiczne LS o mocy 400W. Monokrystaliczny panel o bardzo dużej wydajności, jednej z najwyższych na rynku, bardzo konkurencyjna cena i dostępność od ręki z naszego magazynu w Toruniu.

Aktywny kompensator mocy biernej SVG

Aktywny kompensator mocy biernej SVG jest urządzeniem energoelektronicznym, którego zadaniem jest bezstopniowa kompensacja mocy biernej pojemnościowej oraz indukcyjnej, indywidualnie w każdej fazie. Szybka odpowiedź, poniżej 15ms, na dynamiczne zmiany wartości Cos(ϕ) zapewnia bezwzględne utrzymanie zadanego parametru współczynnika mocy, indywidualnie w każdej fazie oraz ograniczenie migotania światła wywołanego dynamicznymi zmianami obciążenia mocą bierną.

LS Electric

Szanowni Państwo, w obliczu naprawdę niespotykanej na całym świecie sytuacji pragniemy przesłać życzenia zdrowia i bezpieczeństwa. Z przyjemnością dzielimy się ważnymi wiadomościami na temat rozwoju naszego partnera, ogłaszając zmianę nazwy firmy LS Industrial Systems (LS IS) na LS Electric od 25 marca 2020 r.

ANIRO 35 lat

35 lat ANIRO

35 lat temu na ul.Tłoczka w Toruniu w maleńkim pomieszczeniu powstała Pracownia Zastosowań Elektroniki ANIRO. Wówczas założyły ją dwie osoby. Obecnie naszą firmę tworzy ponad 70-osobowy zgrany zespół, który każdego dnia wnosi własny wkład w rozwój automatyki przemysłowej.

Ważna informacja dla Klientów

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją z koronawirusem od poniedziałku 16 marca firma ANIRO do odwołania będzie pracować w specjalnym trybie:

webinar

Webinar cz. 8 – Kompleksowa obsługa wentylatora (parametryzacja, lotny start, KEB)

27 marca 2020 roku w piątek zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Poradnik Napędowca. Podczas godzinnego szkolenia nasz specjalista od układów napędowych – Dawid Wróblewski omówi kompleksową obsługę wentylatora (parametryzację, lotny start, KEB).

Priorytetyzacja sygnałów

Webinar cz. 7 – Priorytetyzacja sygnałów: prędkości krokowe, JOG, pozostałe

20 marca 2020 roku w piątek zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Poradnik Napędowca. Podczas godzinnego szkolenia nasz specjalista od układów napędowych – Dawid Wróblewski omówi priorytetyzację sygnałów: prędkości krokowe, JOG, pozostałe.

Nowy przemiennik częstotliwości G100

Od marca 2020 roku rozpoczynamy sprzedaż nowej serii przemienników częstotliwości serii G100. Przemiennik serii G100 to uniwersalne narzędzie do większości aplikacji na rynku. Zasilany trójfazowo, dostępny w mocach 0,4KW – 7,5KW (moce 11KW-22KW dostępne w 2021) oraz stopniu ochrony IP20.

Webinar cz. 6 – Start/Stop sygnałem ciągłym oraz impulsowo, funkcja motopotencjometru, praca w pełni automatyczna

28 lutego 2020 roku w piątek zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Poradnik Napędowca. Podczas godzinnego szkolenia nasz specjalista od układów napędowych – Dawid Wróblewski omówi Start/Stop sygnałem ciągłym oraz impulsowo (3-Wire), funkcja motopotencjometru (zadawanie impulsowe  prędkości), praca w pełni automatyczna (autostart po awarii, resecie, zaniku zasilania krótkim i długim). Przykłady na bazie przemiennika serii […]

Webinar cz. 5 – Tryby startu i hamowania

14 lutego 2020 roku w piątek zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Poradnik Napędowca. Podczas godzinnego szkolenia nasz specjalista od układów napędowych – Dawid Wróblewski omówi różne tryby startu i hamowania na przykładzie przemiennika S100.

Facebook