LS Electric

Szanowni Państwo, w obliczu naprawdę niespotykanej na całym świecie sytuacji pragniemy przesłać życzenia zdrowia i bezpieczeństwa. Z przyjemnością dzielimy się ważnymi wiadomościami na temat rozwoju naszego partnera, ogłaszając zmianę nazwy firmy LS Industrial Systems (LS IS) na LS Electric od 25 marca 2020 r.

Ważna informacja dla Klientów

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją z koronawirusem od poniedziałku 16 marca firma ANIRO do odwołania będzie pracować w specjalnym trybie:

webinar

Webinar cz. 8 – Kompleksowa obsługa wentylatora (parametryzacja, lotny start, KEB)

27 marca 2020 roku w piątek zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Poradnik Napędowca. Podczas godzinnego szkolenia nasz specjalista od układów napędowych – Dawid Wróblewski omówi kompleksową obsługę wentylatora (parametryzację, lotny start, KEB).

Priorytetyzacja sygnałów

Webinar cz. 7 – Priorytetyzacja sygnałów: prędkości krokowe, JOG, pozostałe

20 marca 2020 roku w piątek zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Poradnik Napędowca. Podczas godzinnego szkolenia nasz specjalista od układów napędowych – Dawid Wróblewski omówi priorytetyzację sygnałów: prędkości krokowe, JOG, pozostałe.

Nowy przemiennik częstotliwości G100

Od marca 2020 roku rozpoczynamy sprzedaż nowej serii przemienników częstotliwości serii G100. Przemiennik serii G100 to uniwersalne narzędzie do większości aplikacji na rynku. Zasilany trójfazowo, dostępny w mocach 0,4KW – 7,5KW (moce 11KW-22KW dostępne w 2021) oraz stopniu ochrony IP20.

Webinar cz. 6 – Start/Stop sygnałem ciągłym oraz impulsowo, funkcja motopotencjometru, praca w pełni automatyczna

28 lutego 2020 roku w piątek zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Poradnik Napędowca. Podczas godzinnego szkolenia nasz specjalista od układów napędowych – Dawid Wróblewski omówi Start/Stop sygnałem ciągłym oraz impulsowo (3-Wire), funkcja motopotencjometru (zadawanie impulsowe  prędkości), praca w pełni automatyczna (autostart po awarii, resecie, zaniku zasilania krótkim i długim). Przykłady na bazie przemiennika serii […]

Webinar cz. 5 – Tryby startu i hamowania

14 lutego 2020 roku w piątek zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Poradnik Napędowca. Podczas godzinnego szkolenia nasz specjalista od układów napędowych – Dawid Wróblewski omówi różne tryby startu i hamowania na przykładzie przemiennika S100.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować to, co przyniesie profity, przewidzieć to, co przeszkodzi w ich osiągnięciu i zapobiec temu, co wydarzyć się nie musi.

Webinar – Tryby MMC H100

10 stycznia 2020 roku w piątek zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Poradnik Napędowca. Podczas godzinnego szkolenia nasz specjalista od układów napędowych – Dawid Wróblewski omówi tryby MMC przemiennika H100 LS (Multi Master, Multi Follower i klasyczne).

37. Toruń Maraton 2019

W październiku mieliśmy przyjemność być sponsorem 37. Toruń Maraton 2019, a także dzięki naszym pracownikom w nim uczestniczyć. Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli to wyzwanie. 

Facebook