Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

CSR w ANIRO

Społeczna odpowiedzialność biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR) wpisuje się w strategię ANIRO. To ważny obszar działalności świadomej firmy, która dzieląc się swoją wiedzą i zasobami przyczynia się do rozwoju społeczeństwa.

Wiele naszych działań z obszaru CSR kierowanych jest do lokalnej społeczności z wielu grup społecznych, co umożliwia realizację celów społecznych nie do osiągnięcia bez wsparcia ze strony biznesu. 

CSR to także projekty skierowane do pracowników umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych, zapewnienie prywatnej opieki medycznej oraz podnoszące kulturę i bezpieczeństwo w pracy.

ANIRO jako świadoma firma realizuje projekty CSR z zakresu:

Edukacja

Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w Toruniu to dla nas miejsce szczególne. Nie tylko dlatego wielu pracowników ANIRO jest absolwentami tej szkoły.

Od wielu lat wspieramy edukację i rozwój młodzieży współpracując z ZSMEiE. Angażujemy się w projekty edukacyjne. Doposażamy szkołę w urządzenia z zakresu automatyki przemysłowej. Chętnie dzielimy się wiedzą podczas zajęć dla uczniów w naszej pracowni. Umożliwiamy zdobycie dodatkowych uprawnień zawodowych.

Jesteśmy obecni podczas ważnych wydarzeń, takich jak dni otwarte, targi czy zakończenie roku szkolnego). Co roku kibicujemy młodym technikom podczas Festiwalu Młodych Talentów µElektra, którego jesteśmy sponsorem.

Każdego roku grupa uczniów odbywa praktyki zawodowe pod okiem naszych specjalistów. Dla najlepszych absolwentów szkoły czekają oferty pracy w ANIRO.

Strona ZSMEIE

Sport

Sport i aktywność fizyczna są niezwykle ważne w życiu każdego człowieka dlatego ANIRO chętnie wspiera sport, zwłaszcza lokalne toruńskie zespoły. ANIRO od lat sponsoruje drużynę koszykówki – Twarde Pierniki Toruń. 

 • Mistrzostwa Polski:
  • Wicemistrz Polski (2x): 2017, 2019
  • Brązowy medalista MP (1x): 2018
 • Puchar Polski:
  • Zwycięzca (1x): 2018
  • Finalista (1x): 2020
 • Superpuchar Polski:
  • Zwycięzca (1x): 2019

www.twardepierniki.pl

Jako Złoty Sponsor wspieramy również 8 Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters. To duże sportowe wydarzenie, które odbyło się w Toruniu w marcu 2019 roku. W 2022 roku ANIRO wystąpiło również  w roli Złotego sponsora 31 Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters. 
FanPage wydarzenia

Pracownicy ANIRO nie tylko kibicują, ale także sami uprawiają sport czego przykładem jest grupa biegaczy – ANIRO Run Team. Drużyna niemal co tydzień bierze udział w zawodach biegowych na różnych dystansach w całej Polsce, a także poza granicami kraju. Jednak tradycje sportowe pojawiły się w ANIRO dużo wcześniej jako grupa rowerowa oraz rolkowa.
FanPage ANIRO Run Team

 

Kultura i społeczeństwo

Chętnie angażujemy się w lokalne inicjatywny kulturalne oraz społeczne umożliwiając ich realizację i swobodny dostęp do kultury. Współpracujemy z Teatrem Wilama Horzycy w Toruniu, sponsorujemy również wybrane przedstawienia w Teatrze Muzycznym. ANIRO nie zapomina także o dzieciach, co roku jesteśmy obecni na festynie z okazji Dnia Dziecka – Michayland, wydarzeniu z wieloletnią tradycją.
www.teatr.torun.pl
www.teatrmuzyczny.torun.pl
www.oratorium.torun.pl