onas-jd-s1onas-jd-s2onas-jd-s3onas-jd-s4onas-jd-s5

Jak Działamy?

Zespół ANIRO to ludzie z pasją, zapałem i otwartymi umysłami. Bez względu na to, czy pracujemy nad rozwiązaniem dla dużego koncernu, czy lokalnego przedsiębiorstwa naszym celem jest dostarczenie optymalnych rozwiązań i produktów spełniających w pełni oczekiwania naszych Klientów. Dbamy o dialog oraz wymianę doświadczeń, dlatego pozostajemy w kontakcie z Klientami oferując niezbędne szkolenia oraz pomoc specjalistów ANIRO.

Wszystkie zadania inżynierskie realizowane są w oparciu o zasadę:

KONCEPCJA – PROJEKT – REALIZACJA – SERWIS

Koncepcja.
Słuchając potrzeb i oczekiwań naszych Klientów proponujemy sprawdzone rozwiązania oraz opracowujemy całkowicie nowe, dopasowane do Klienta.

Projekt.
Po otrzymaniu zielonego światła dla koncepcji, Inżynierowie ANIRO przystępują do opracowania projektów technicznych. Na każdym etapie realizacji zadania zespół ANIRO raportuje postęp prac i dba rzeczowy kontakt z Klientem.

Realizacja.
Opracowany we wcześniejszych etapach układ automatyki zostaje zamontowany. Każdy element projektu jest testowany i uruchamiany. Do dyspozycji Klienta pozostaje Inżynier ANIRO, który przeprowadzi szkolenie dla pracowników.

Serwis.
ANIRO zapewnia szybki i sprawny serwis rozwiązań inżynierskich oraz urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej. Podręczny magazyn produktów z oferty ANIRO umożliwia szybką wymianę niezbędnych elementów, zapewnia komfort i bezpieczeństwo naszym Klientom.

Prezentacja ANIRO do pobrania.