aniro-logo
ISO 9001:2015

onas-pf-s1onas-pf-s2onas-pf-s4onas-pf-s5onas-pf-s3

Nasi Partnerzy:

LS

Koreański koncern LS Electric to światowy lider w dziedzinie elektroniki, elektrotechniki i energetyki z 80 letnim doświadczeniem i 100 oddziałami na świecie (25 krajów).

W ofercie LS IS znaleźć można przemienniki częstotliwości, pełen zakres aparatury niskiego, średniego i wysokiego napięcia, sterowniki PLC, panele HMI oraz całe systemy sterowania produkcją.

ANIRO współpracuje z LS od 2004 roku i jest wyłącznym dystrybutorem produktów tej marki na terenie Polski oraz trzecim największym dystrybutorem na świecie.

Od 2015 roku LS otrzymuje miano dostawcy innowacji na rynku światowym, jest jedną ze 100 firm, które otrzymały takie wyróżnienie.

Przemienniki częstotliwości, pełen zakres aparatury niskiego, średniego i wysokiego napięcia, sterowniki PLC, panele HMI, całe systemy sterowania produkcją – to wszystko oferuje LS. Kilkanaście fabryk, centra logistyczne oraz duża sieć dystrybucji sprawia, że Koncern stara się zadowolić każdego Klienta, przy tym zachowaniu bardzo wysokiej jakości urządzeń.

LS w roku 2010 postanowiła zmienić angielską nazwę firmy na LS IS mając na uwadze, że „Industrial Systems” odwołuje się jedynie do biznesu elektroniki przemysłowej i elektrotechniki, a tym samym nie przekazuje identyfikacji wizualnej firmy, która jest zaangażowana w różnych obszarach działalności, w tym w zieloną energię. Nowy znak korporacji został stworzony poprzez wprowadzenie liter „I” oraz „S”, które reprezentują wizje firmy jako dostawcę „Innovative Solutions” (innowacyjne rozwiązania), „Infra Solution”, która odnosi się do ekspansji jej zakresu działalności gospodarczej oraz „Intelligent Solution”, co odnosi się do orientacji wartości realizowanych przez spółkę, przy jednoczesnym zachowaniu jej tożsamości jako dostawcy „Industrial Systems” i jej tradycyjnego obszaru działalności.

LS to firma dbająca o rozwój, posiada cztery centra R&D, prowadzi badania i stale poszukuje nowych dróg rozwoju.


Sinexcel Electric specjalizuje się w jakości energii i systemach konwersji energii od momentu jego założenia w 2007 roku. Firma zatrudnia ponad 200 inżynierów, uzyskała ponad 40 patentów projektowych, a ponad 80 jest w toku. Obecnie Sinexcel jest jednym z 5 wiodących dostawców rozwiązań w zakresie jakości energii niskiego napięcia na świecie.

Szwedzka firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku i obsługuje klientów w 48 krajach. Dostarcza najlepsze rozwiązania w zakresie efektywności energetycznej i poprawy jakości energii. W tym celu ściśle współpracuje z Instytutem Technologicznym w Lund. Od 2017 roku ANIRO jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce filtrów aktywnych ADF marki Comsys.


W 2019 roku firma obchodziła 70 rocznicę działalności. Obecnie, dzięki samofinansowaniu poprzez ciągłe reinwestowanie zysków LIFASA ma nowe i nowoczesne obiekty o powierzchni ponad 7000 m2, w których zgrupował centra projektowania, produkcji i sprzedaży. LIFASA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kondensatorów do niskiego i wysokiego napięcia.


Firma specjalizując się w produkcji dławików i transformatorów  – zaprojektowanych i wykonanych z największą troską o parametry, które cechują ten rodzaj urządzeń. 

Grupa KEHUA, jako wiodący dostawca rozwiązań energetycznych w Chinach kontynentalnych, została założona w 1988 roku. 13 stycznia 2010 r. Kehua oficjalnie weszła na giełdę i została notowana na giełdzie w Shenzhen.

Do tej pory Kehua jest właścicielem 40 filii, 5 baz produkcyjnych, 3 centrów badawczo-rozwojowych, 1 centrum testowego EMC i programu danych testowych UL. Posiadając ponad 50 biur na rynku krajowym i zatrudniając łącznie ponad 3000 pracowników, Kehua ma zespół badawczo-rozwojowy złożony z ponad 900 inżynierów, zaangażowanych w ponad 60 standardów krajowych i przemysłowych, a także uzyskał autoryzację 610 patentów krajowych i praw autorskich do oprogramowania oraz innych praw intelektualnych prawa własności.

ANIRO posiada autoryzację Kehua Tech jako dostawcy usług serwisowych w Polsce, zapewniając polskim użytkownikom szybką reakcję, sprawność, niezawodność i profesjonalną obsługę posprzedażowa.

Serwis ANIRO zapewnia kontrolę jakości i usług na poziomie producenta na rynku polskim oraz przyczynia się do połączenia i wzajemnej promocji wysokiej jakości produktów i usług serwisowych.

CG

Szwedzki producent softstartów oraz przetwornic częstotliwości.

Prezentacja CG na YouTube

power electronics

Hiszpański producent softstartów oraz przetwornic częstotliwości – nN oraz sN. Firma posiada centra badawczo-rozwojowe w Hiszpanii i Indiach, trzy fabryki oraz filie w Australii, Brazylii, Chile, Chinach, Niemczech, Indiach, Włoszech, Korei, Meksyku, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii oraz RPA. To dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, stale rozwijające nowe produkty w dziedzinie niskiego i średniego napięcia dla sektora przemysłowego oraz fotowoltaiki.