aniro-logo

onas-pf-s1onas-pf-s2onas-pf-s4onas-pf-s5onas-pf-s3

Nasi Partnerzy:

LS

Koreański koncern LS Electric to światowy lider w dziedzinie elektroniki, elektrotechniki i energetyki z 80 letnim doświadczeniem i 100 oddziałami na świecie (25 krajów).

W ofercie LS IS znaleźć można przemienniki częstotliwości, pełen zakres aparatury niskiego, średniego i wysokiego napięcia, sterowniki PLC, panele HMI oraz całe systemy sterowania produkcją.

ANIRO współpracuje z LS od 2004 roku i jest wyłącznym dystrybutorem produktów tej marki na terenie Polski oraz trzecim największym dystrybutorem na świecie.

Od 2015 roku LS otrzymuje miano dostawcy innowacji na rynku światowym, jest jedną ze 100 firm, które otrzymały takie wyróżnienie.


LS Electric – film

Przemienniki częstotliwości, pełen zakres aparatury niskiego, średniego i wysokiego napięcia, sterowniki PLC, panele HMI, całe systemy sterowania produkcją – to wszystko oferuje LS. Kilkanaście fabryk, centra logistyczne oraz duża sieć dystrybucji sprawia, że Koncern stara się zadowolić każdego Klienta, przy tym zachowaniu bardzo wysokiej jakości urządzeń.

LS w roku 2010 postanowiła zmienić angielską nazwę firmy na LS IS mając na uwadze, że „Industrial Systems” odwołuje się jedynie do biznesu elektroniki przemysłowej i elektrotechniki, a tym samym nie przekazuje identyfikacji wizualnej firmy, która jest zaangażowana w różnych obszarach działalności, w tym w zieloną energię. Nowy znak korporacji został stworzony poprzez wprowadzenie liter „I” oraz „S”, które reprezentują wizje firmy jako dostawcę „Innovative Solutions” (innowacyjne rozwiązania), „Infra Solution”, która odnosi się do ekspansji jej zakresu działalności gospodarczej oraz „Intelligent Solution”, co odnosi się do orientacji wartości realizowanych przez spółkę, przy jednoczesnym zachowaniu jej tożsamości jako dostawcy „Industrial Systems” i jej tradycyjnego obszaru działalności.

LS to firma dbająca o rozwój, posiada cztery centra R&D, prowadzi badania i stale poszukuje nowych dróg rozwoju.

CG

Szwedzki producent softstartów oraz przetwornic częstotliwości.

Prezentacja CG na YouTube

power electronics

Hiszpański producent softstartów oraz przetwornic częstotliwości – nN oraz sN. Firma posiada centra badawczo-rozwojowe w Hiszpanii i Indiach, trzy fabryki oraz filie w Australii, Brazylii, Chile, Chinach, Niemczech, Indiach, Włoszech, Korei, Meksyku, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii oraz RPA. To dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, stale rozwijające nowe produkty w dziedzinie niskiego i średniego napięcia dla sektora przemysłowego oraz fotowoltaiki.

Szwedzka firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku i obsługuje klientów w 48 krajach. Dostarcza najlepsze rozwiązania w zakresie efektywności energetycznej i poprawy jakości energii. W tym celu ściśle współpracuje z Instytutem Technologicznym w Lund. Od 2017 roku ANIRO jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce filtrów aktywnych ADF marki Comsys.

Duńska firma założona w 2005 roku w celu stworzenia technologii robotycznej dostępnej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pionier w zakresie robotyki współpracującej od chwili wynalezienia tego terminu.  Za pośrednictwem Akademii Universal Robots oferuje darmowe szkolenie online dotyczące cobotów. Celem jej Akademii jest przybliżanie technologii cobotów aktualnym i przyszłym użytkownikom oraz wszystkim zainteresowanym. 


Sinexcel Electric specjalizuje się w jakości energii i systemach konwersji energii od momentu jego założenia w 2007 roku. Firma zatrudnia ponad 200 inżynierów, uzyskała ponad 40 patentów projektowych, a ponad 80 jest w toku. Obecnie Sinexcel jest jednym z 5 wiodących dostawców rozwiązań w zakresie jakości energii niskiego napięcia na świecie.


W 2019 roku firma obchodziła 70 rocznicę działalności. Obecnie, dzięki samofinansowaniu poprzez ciągłe reinwestowanie zysków LIFASA ma nowe i nowoczesne obiekty o powierzchni ponad 7000 m2, w których zgrupował centra projektowania, produkcji i sprzedaży. LIFASA specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kondensatorów do niskiego i wysokiego napięcia.


Firma specjalizując się w produkcji dławików i transformatorów  – zaprojektowanych i wykonanych z największą troską o parametry, które cechują ten rodzaj urządzeń. 

Grupa Kübler, założona w 1960 roku, należy dzisiaj do wiodących na świecie specjalistów w zakresie czujników pozycjonowania i ruchu, funkcjonalnej techniki bezpieczeństwa, techniki liczenia i techniki procesowej oraz techniki transmisji. ANIRO w swojej ofercie posiada enkodery marki Kübler.