Jednofazowy kondensator cylindryczny ELEFP

Kondensator zbudowany jest z metalizowanego dielektryka polipropylenowego cechującego się niskimi stratami. Kondensator znajduje się w cylindrycznej aluminiowej obudowie wyposażonej w śruby montażowe M12 do mocowania oraz uziemienia. Kondensator wyposażony jest w zabezpieczenie przeciążeniowe wykrywające podwyższone ciśnienie wewnątrz obudowy.

Kondensator mocy POLB HD 50 Hz

Kondensatory Heavy Duty (seria HD) zostały zaprojektowane, aby zapewnić długi czas eksploatacji i wyjątkową wydajność przy wyższych parametrach elektrycznych. Jest to samoregenerujący się kondensator z niskimi stratami metalizowanego dielektryka z polipropylenu, wypełniony gazem obojętnym N2. Posiadają system odłączania nadciśnienia, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przed uszkodzeniami wewnętrznymi. Kondensatory są zbudowane z cylindrycznych aluminiowych puszek, wyposażonych w śrubę M12 do mocowania i uziemienia. Połączenie odbywa się za pomocą listwy zaciskowej z zaciskami śrubowymi. Tabliczka znamionowa zawiera kod QR, umożliwiający pobranie indywidualnego certyfikatu testu, a także zapewnia ochronę przed kopiowaniem.

Trójfazowe dławiki rezonansowe (odstrajające) INF 440V 7%

Dławiki do ochrony baterii kondensatorów w kompensatorach mocy biernej indukcyjnej. Ochrona polega na eliminacji wyższych harmonicznych, które są szkodliwe dla kondensatorów. Budowane są dla różnych napięć baterii oraz filtracji różnych częstotliwości harmonicznych, którą określa współczynnik tłumienia „p” podawany w %.

ZASTOSOWANIE:
Filtracja harmonicznych w układach kompensacji mocy biernej.

Trójfazowe dławiki rezonansowe (odstrajające) INF 14% 480V

Dławiki do ochrony baterii kondensatorów w kompensatorach mocy biernej indukcyjnej. Ochrona polega na eliminacji wyższych harmonicznych, które są szkodliwe dla kondensatorów. Budowane są dla różnych napięć baterii oraz filtracji różnych częstotliwości harmonicznych, którą określa współczynnik tłumienia “p” podawany w %.

ZASTOSOWANIE:
Filtracja harmonicznych w układach kompensacji mocy biernej

Trójfazowe dławiki rezonansowe (odstrajające) INF 14% 525V

Dławiki do ochrony baterii kondensatorów w kompensatorach mocy biernej indukcyjnej. Ochrona ta polega na eliminacji wyższych harmonicznych, które są szkodliwe dla kondensatorów. Budowane są dla różnych napięć baterii oraz filtracji różnych częstotliwości harmonicznych, którą określa współczynnik tłumienia “p” podawany w %.

ZASTOSOWANIE:
Filtracja harmonicznych w układach kompensacji mocy biernej

Jednofazowe dławiki kompensacyjne INK

Dławiki jednofazowe INK służą do kompensacji mocy biernej pojemnościowej, przyczynia się to do zwiększania efektywności energii. Stosuje się je na długich liniach kablowych przy ich niedostatecznym obciążeniu. Zwiększają efektywność energii i potrafią zredukować koszty generowane przez moc bierną pojemnościową.

ZASTOSOWANIE:
Kompensacja mocy biernej pojemnościowej w sieciach jednofazowych.

Trójfazowe dławiki kompensacyjne INK

Dławiki trójfazowe INK służą do kompensacji mocy biernej pojemnościowej,
przyczynia się to do zwiększania wykorzystania efektywności energii. Stosuje
się je na długich liniach kablowych przy ich niedostatecznym obciążeniu.
Zwiększają efektywność pracy urządzeń i potrafią zredukować koszty generowane przez moc bierną pojemnościową.

ZASTOSOWANIE:
Kompensacja mocy biernej pojemnościowej w sieciach trójfazowych.