LS SMART I/O

Kompaktowe smart I/O

Zastosowanie kompaktowych inteligentnych wysp pomaga zredukować okablowanie i sterować wejściami i/lub wyjściami systemu sterownia w czasie rzeczywistym. Pomaga to stworzyć prosty i efektywny system. W ofercie dostępne jest wiele konfiguracji I/O (DI, DO, AI, AO, itd.) komunikujących się po różnych protokołach.

kwadrat  różnorodność konfiguracji wejść/wyjść (16/32DI, 16/32DO, 16DI/16DO, 4AI, 4AO),
kwadrat  dostępne protokoły komunikacyjne: RAPIEnet, Profibus-DP, DeviceNet, Rnet, Modbus TCP, EtherNet/IP, RS422/485.

Modułowe smart I/O

Zastosowanie modułowych rozproszonych systemów wejść/wyjść pomaga zredukować okablowanie i sterować oddalonymi wejściami i/lub wyjściami systemu sterownia w czasie rzeczywistym. Pomaga to stworzyć rozbudowany i efektywny system. W ofercie dostępne jest wiele procesorów komunikacyjnych, które wraz z modułami rozszerzeń serii XGB tworzą modułowe wyspy Smart I/O.

kwadrat  do 8 modułów rozszerzeń na procesor komunikacyjny,
kwadrat  256 I/O (cyfrowych),
kwadrat  16 I/O (analogowych),
kwadrat  dostępne protokoły komunikacyjne: RAPIEnet, Profibus-DP, EtherCAT, DeviceNet, Rnet, Modbus TCP, EtherNet/IP, RS422/485.

moduły SLIM

SFAR SMART I/O

Moduły SLIM

Podrodzina Modułów SLIM jest pierwszą generacją urządzeń dla automatyki przemysłowej stworzonej przez firmę ASPAR. Charakterystyczną ich cechą jest mała szerokość przez co zajmują bardzo mało miejsca na szynie DIN, jednocześnie oferując dużą ilość sygnałów wejściowych/wyjściowych.

moduły STANDARD

Moduły Standard

Podrodzina Modułów STANDARD umieszczona została w obudowach o niewielkiej wysokości (62mm). Urządzenia te mieszczą się w standardowych szafkach stosowanych w rozdzielniach elektrycznych. Nowa seria modułów jest w pełni kompatybilna z serią modułów Slim, wszystkie złącza można stosować zamiennie.

moduły Mini

Moduły MINI

Podrodzina Modułów MINI stworzona została z myślą o bardzo rozproszonych systemach automatyki, gdzie w jednym miejscu wystarczy pomiar niewielkiej liczby sygnałów. Moduły te charakteryzują się bardzo małymi wymiarami.

Przetwornik CLA

Przetworniki

Przetwornik o oznaczeniu CLC jest cyfrowym przetwornikiem temperatury z definiowalnym przez użytkownika typem czujnika wejściowego jak również zakresem przetwarzania. Oferowane przetworniki bez separacji galwanicznej CLC-TE oraz z separacją galwaniczną wejścia o oznaczeniu CLC-TE-G (wymagają dodatkowego zasilania). Konfiguracja odbywa się za pomocą przygotowanego przez nas darmowego oprogramowania.

licznik, tachometr STC

Timer/Licznik/Tachometr

Urządzenie SPI-9401-1AI to konfigurowalny wskaźnik pomiarowy przeznaczony do pomiaru napięcia lub prądu. Tryb pracy jest konfigurowalny przez wbudowane menu za pomocą 4 przycisków. Posiada duży wyświetlacz 4 cyfrowy. Dodatkowo kontrolki informują nas o stanie wyjść i ułatwiają poruszanie się po menu. Do dyspozycji ma 2 wyjścia przekaźnikowe, 1 wejście analogowe napięciowe (od -10V do 10V) oraz 1 wejście analogowe prądowe (od -20mA do 20mA).  Wersja SPI-9401M-1AI posiada moduł komunikacji RS485, MODBUS RTU lub ASCII oraz złącze mini USB do konfiguracji.