szkolenia-s1szkolenia-s2szkolenia-s3szkolenia-s4szkolenia-s5

Szkolenia

ANIRO proponuje swoim Klientom kompleksowe szkolenia z zakresu oferowanych produktów. Każde szkolenie jest starannie dopasowane do potrzeb i wiedzy uczestników, a dedykowany Specjalista ANIRO służy pomocą również po zakończonym szkoleniu.

Tematy i zakres szkoleń są przygotowywane bezpośrednio na prośbę Klientów, możliwe jest również przeprowadzenie szkoleń w siedzibie firmy ANIRO, w Toruniu.

W celu ustalenia szczegółów proszę kontaktować się mailowo.

 SZKOLENIA – TECHNIKA NAPĘDOWA (poziom podstawowy)

Serdecznie zapraszamy na szkolenia dotyczące techniki napędowej LSIS. Materiał szkolenia obejmuje wszystkie przemienniki częstotliwości marki LSIS dostępne w ofercie ANIRO.
Szkolenie trwa jeden dzień, koszt 400 zł/netto.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Wybierz datę szkolenia


  Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, korzystając z niniejszego formularza kontaktowego, wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, przez ANIRO Sp. z o.o. w Toruniu w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do poprawnego przetworzenia zapytania.
  Zostałem/am poinformowany/a, o przysługujących mi prawach, w tym o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich usunięcia i poprawiania. Więcej w Polityce prywatności.


  Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu email przez ANIRO Sp. z o.o. w Toruniu, celem przesyłania za pomocą newslettera informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 9 czerwca 2017 r. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) .
  Zostałem/am poinformowany/a, o przysługujących mi prawach, w tym o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich usunięcia i poprawiania. Więcej w Polityce prywatności.


  Zapoznałem się z regulaminem szkoleń

  Facebook