Grzegorz Rumiński
Prezes Zarządu
tel.: 508 226 126
grzegorz.ruminski@aniro.pl

Daniel Kaczmarczyk
Wiceprezes Zarządu
daniel.kaczmarczyk@aniro.pl

Andrzej Liksza
Prezes Honorowy
andrzej.liksza@aniro.pl

Rafał Kmieciak
Menedżer Produktu PLC, HMI, Serwo
tel.: 605 631 464
e-mail: rafal.kmieciak@aniro.pl
Dawid Wróblewski
Menedżer Produktu Napędy
tel.: 605 630 806
e-mail: dawid.wroblewski@aniro.pl
Łukasz Kryska
Menedżer Produktu Aparaty LV/MV
tel.: 605 633 848
e-mail: lukasz.kryska@aniro.pl
Dominik Kucharski
Menedżer Projektu Napędy
tel.: 605 631 151
e-mail: dominik.kucharski@aniro.pl
Izabela Pronobis
Specjalista ds. Realizacji Zamówień
e-mail: izabela.pronobis@aniro.pl
Krzysztof Frankowski
Menedżer Produktu Filtry aktywne ADF
tel.: 605 631 894
e-mail: krzysztof.frankowski@aniro.pl
Marta Grzegółka
Dyrektor Handlowy
tel.: 605 630 170
e-mail: marta.grzegolka@aniro.pl

01_2017

Region 1
Polska Zachodnia i Wielkopolska
Roman Kuska
tel.: 609 511 398
e-mail: roman.kuska@aniro.pl
Region 2
Polska Północna
Marcin Masłowski
tel.: 605 630 712
e-mail: marcin.maslowski@aniro.pl
Region 3
Polska Północno - Wschodnia
Marta Grzegółka
tel.: 605 630 170
e-mail: marta.grzegolka@aniro.pl
Region 4
Polska Centralna i Wschodnia
Mariusz Sekutowicz
tel.: 605 631 793
e-mail: mariusz.sekutowicz@aniro.pl
Region 5
Polska Południowo - Zachodnia
Krzysztof Raszewski
tel.: 605 631 984
e-mail: krzysztof.raszewski@aniro.pl
Region 6
Śląsk i Małopolska
Tomasz Łukaszewski
tel.: 605 633 203
e-mail: tomasz.lukaszewski@aniro.pl
Region 7
Polska Południowo - Wschodnia
Tomasz Pielaszkiewicz
tel.: 605 631 755
e-mail: tomasz.pielaszkiewicz@aniro.pl

Błażej Wenker
Dyrektor ds. Technicznych
tel.: 605 631 017
e-mail: blazej.wenker@aniro.pl

Łukasz Górski
Dyrektor Działu Inżynierskiego
tel.: 665 520 070
e-mail: lukasz.gorski@aniro.pl

Tadeusz Kotowski
Samodzielny pracownik Działu Technicznego
tel.: 605 630 270
e-mail: tadeusz.kotowski@aniro.pl

Stanisław Wiśniewski
Kierownik Projektu
tel.: 605 631 933
e-mail: stanislaw.wisniewski@aniro.pl

Sebastian Pokorski
Inżynier Projektu
tel.: 605 631 847
e-mail: sebastian.pokorski@aniro.pl

Rafał Benowski
Doradca Techniczny
tel.: 605 631 457
e-mail: rafal.benowski@aniro.pl

Piotr Palma
Doradca Techniczny
tel.: 605 631 471
e-mail: piotr.palma@aniro.pl

Dominik Otkiński
Asystent Inżyniera Projektu
tel.: 605 631 288
e-mail: dominik.otkinski@aniro.pl

Paweł Barczak
Kierownik Centrum Logistycznego
tel.: 605 631 027
e-mail: pawel.barczak@aniro.pl

Wioleta Leszczyńska-Mazalon
Asystentka Centrum Logistycznego
tel.: 56 639 91 50
e-mail: logistyka@aniro.pl

Logistycy:
Seweryn Kaczmarczyk
Wojciech Malinowski

Łukasz Mierkiewicz
Michał Smoliński

Tomasz Mazur
Kierownik Działu Serwisu
tel.: 605 631 311
e-mail: tomasz.mazur@aniro.pl

serwisanci:
Marcin Ptaszyk
Krzysztof Rumiński
Artur Tyburski

do pobrania:

Zgłoszenie reklamacji ANIRO

Rafał Grabowski
Kierownik Działu Montażu
tel.: 691 397 961
e-mail: rafal.grabowski@aniro.pl

Tomasz Rybicki
Elektromonter/Kontrola jakości

Adam Rybacki
Elektromonter/Brygadzista prac obiektowych

elektromonterzy:
Marcin Kruszewski
Jan Krygier
Andrzej Roszak

Grzegorz Szostkowski

Łukasz Wronka
Rafał Wronka
Vitalii Hubariev
Andrii Mantyk
Viacheslav Shcherbak

Rafał Brzozowski
Kierownik Działu Produkcji Seryjnej
tel.: 605 631 199
e-mail: rafal.brzozowski@aniro.pl

Marlena Runiewicz
Asystent Administracyjny Działu Produkcji Seryjnej
e-mail: marlena.runiewicz@aniro.pl

Kamil Kozieja
Młodszy Inżynier Działu Produkcji Seryjnej
e-mail: kamil.kozieja@aniro.pl

Adrian Gałkowski
Menedżer Projektu

Eulalia Cybowska
Samodzielny Pracownik ds. Finansów
e-mail: eulalia.cybowska@aniro.pl

 

Renata Topolewska
Kierownik ds. Administracji
tel.: 605 631 715
e-mail: renata.topolewska@aniro.pl

Marta Nowakowska
Asystentka biura – Toruń
tel.: 56 657 63 63
e-mail: marta.nowakowska@aniro.pl

Katarzyna Laskowska
Asystentka biura – Wrocław
tel.: 71 356 80 98
e-mail: katarzyna.laskowska@aniro.pl

Paulina Bolinowska
Specjalista ds. Marketingu
projekty graficzne
tel.: 605 633 269
e-mail: paulina.bolinowska@aniro.pl

Anna Lewalska
Specjalista ds. Marketingu
kontakt z mediami i współpraca marketingowa
tel.: 605 633 278
e-mail: anna.lewalska@aniro.pl

Tomasz Kozieja
Kierownik Działu Zakupów
tel.: 662 203 854
e-mail: tomasz.kozieja@aniro.pl