Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

SZYBKI KONTAKT

Wsparcie techniczne

Przemienniki częstotliwości, napędy, softstarty.

Dominik Kucharski
Inżynier Wsparcia Technicznego – Przemienniki częstotliwości
tel.: +48 605 631 151
e-mail: dominik.kucharski@aniro.pl

Tomasz Pielaszkiewicz
Menedżer Produktu – Przemienniki Częstotliwości
tel.: +48 605 631 755
e-mail: tomasz.pielaszkiewicz@aniro.pl

Sterowniki PLC i Panele HMI

Krzysztof Frankowski
Inżynier Wsparcia Technicznego
tel.: +48 605 631 894
e-mail: krzysztof.frankowski@aniro.pl

Aparatura NN – LV/MV

Jan Bryja
Menedżer Produktu Aparaty Elektryczne
tel.: +48 667 704 737
e-mail: jan.bryja@aniro.pl

Robotyka

Sebastian Pokorski
tel.: +48 605 631 847 
e-mail: sebastian.pokorski@aniro.pl

 

Jakość Energii

Tomasz Łukaszewski
Kierownik Działu Jakości Energii
tel.: +48 605 633 203
e-mail: tomasz.lukaszewski@aniro.pl

Serwis

Tomasz Mazur
Kierownik Działu Serwisu
tel.: +48 605 631 311
e-mail: tomasz.mazur@aniro.pl

Dział Obsługi Klienta

Izabela Pronobis
Kierownik Działu Obsługi Klienta
tel.: +48 785 600 540
e-mail: izabela.pronobis@aniro.pl

Katarzyna Laskowska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
(Regiony 5, 6, 7)
tel.: +48 605 631 984
e-mail: katarzyna.laskowska@aniro.pl

Damian Jabłoński
Specjalista ds. Obsługi Klienta
(Regiony 1, 2, 3, 4, 8)
tel.: +48 605 630 270
e-mail: damian.jablonski@aniro.pl

Zapytania o usługi inżynierskie

Błażej Wenker
Kierownik Działu Technicznego
tel.: +48 605 631 017
e-mail: blazej.wenker@aniro.pl

Grzegorz Rumiński
Prezes Zarządu
grzegorz.ruminski@aniro.pl

Daniel Kaczmarczyk
Wiceprezes Zarządu
daniel.kaczmarczyk@aniro.pl

Łukasz Kryska
Wiceprezes Zarządu
lukasz.kryska@aniro.pl

Andrzej Liksza
Prezes Honorowy
andrzej.liksza@aniro.p

Łukasz Kryska
Wiceprezes Zarządu/ Dyrektor ds. Handlowych
tel.: +48 605 633 848
e-mail: lukasz.kryska@aniro.pl

Rafał Benowski
Z-ca Dyrektora ds. Handlowych
tel.: +48 605 631 457
e-mail: rafal.benowski@aniro.pl

Region 1
zachodnio-pomorskie, lubuskie
Roman Kuska
tel.: +48 609 511 398
e-mail: lp.orina@aksuk.namor 
 

Region 2
wielkopolskie
Daniel Klejna
tel.: +48 887 737 006
e-mail: lp.orina@anjelk.leinad

 

Region 3
pomorskie, kujawsko-pomorskie
Rafał Benowski
tel.: +48 605 631 457
e-mail: lp.orina@ikswoneb.lafar

Region 4
warmińsko-mazurskie, podlaskie
Rafał Benowski
tel.: +48 605 631 457
e-mail: lp.orina@ikswoneb.lafar

Region 5
mazowieckie, łódzkie
Mariusz Sekutowicz
tel.: +48 605 631 793
e-mail: lp.orina@zciwotukes.zsuiram

Region 6
dolnośląskie
Maciej Szulka
tel.: +48 663 840 865
e-mail: lp.orina@akluzs.jeicam

Region 7
opolskie, śląskie, małopolskie
Jacek Bajkiewicz
tel.: +48 605 630 170
e-mail: lp.orina@zciweikjab.kecaj

Region 8
podkarpackie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie
Hubert Kuropatwa
tel.: +48 785 600 448
e-mail: hubert.kuropatwa@aniro.pl

Paulina Stachurska
tel.: +48 605 630 806
e-mail: lp.orina@aksruhcats.aniluap

Menedżerowie produktów

Przemienniki częstotliwości, napędy, Softstarty

Dominik Kucharski
Inżynier Wsparcia Technicznego
tel.: +48 605 631 151
e-mail:  lp.orina@iksrahcuk.kinimod

Tomasz Pielaszkiewicz
Menedżer Produktu Przemienniki Częstotliwości
tel.: +48 605 631 755
e-mail:  lp.orina@zciweikzsaleip.zsamot

Sterowniki PLC i Panele HMI

Krzysztof Frankowski
Inżynier Wsparcia Technicznego 
tel.: +48 605 631 894
e-mail: lp.orina@ikswoknarf.fotzsyzrk

Robotyka

Sebastian Pokorski
tel.: +48 605 631 847 
e-mail: sebastian.pokorski@aniro.pl

Aparatura NN – LV/MV

Jan Bryja
Menedżer Produktu Aparaty Elektryczne
tel.: +48 667 704 737
e-mail: lp.orina@ajyrb.naj

Jakość Energii

Tomasz Łukaszewski
Kierownik Działu Jakości Energii
tel.: +48 605 633 203
e-mail: lp.orina@ikswezsakul.zsamot 

Tomasz Łukaszewski
Kierownik Działu Jakości Energii
tel.: +48 605 633 203
e-mail: tomasz.lukaszewski@aniro.pl

Krzysztof Frankowski
Inżynier Wsparcia Technicznego
tel.: +48 605 631 894
e-mail: krzysztof.frankowski@aniro.pl

Anna Hońdo
Inżynier Wsparcia Technicznego
tel.: +48 605 631 464
e-mail: anna.hondo@aniro.pl

Paweł Jabłoński
Inżynier Wsparcia Technicznego
tel.: +48 605 631 810
e-mail: pawel.jablonski@aniro.pl

Rafał Brzozowski
Inżynier Wsparcia Technicznego
tel.: +48 605 631 199
e-mail: rafal.brzozowski@aniro.pl

Krzysztof Oparowski
Inżynier Wsparcia Technicznego
tel.: +48 887 709 300
e-mail: krzysztof.oparowski@aniro.pl

Mateusz Wojtaszek
tel.: +48 605 631 236
Inżynier Wsparcia Technicznego
e-mail: mateusz.wojtaszek@aniro.pl

Izabela Pronobis
Kierownik Działu Obsługi Klienta
tel.: +48 785 600 540
e-mail: izabela.pronobis@aniro.pl

Tatjana Gizińska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
tel.: +48 56 657 63 63
e-mail: tatjana.gizinska@aniro.pl

Eliza Chudy
Specjalista ds. Obsługi Klienta
tel.: +48 56 657 63 63
e-mail: eliza.chudy@aniro.pl

Katarzyna Laskowska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
(Regiony 5, 6, 7)
tel.: +48 605 631 984
e-mail: katarzyna.laskowska@aniro.pl

Damian Jabłoński
Specjalista ds. Obsługi Klienta
(Regiony 1, 2, 3, 4, 8)
tel.: +48 605 630 270
e-mail: damian.jablonski@aniro.pl

Grzegorz Chudzik
Kierownik Działu Marketingu
tel.: +48 605 630 712
e-mail: grzegorz.chudzik@aniro.pl

Anna Lewalska
Specjalista ds. Marketingu
Tel. 605 633 278
e-mail: anna.lewalska@aniro.pl

Aleksandra Nadolska
Grafik kreatywny / designer
e-mail: aleksandra.nadolska@aniro.pl

Tomasz Mazur
Kierownik Działu Serwisu
tel.: +48 605 631 311
e-mail: tomasz.mazur@aniro.pl

Grażyna Wiśniewska
Asystent Działu Serwisu
tel.: +48 56 657 63 63
e-mail: grazyna.wisniewska@aniro.pl

Falowniki Solarne Kehua Tech
Marcin Ptaszyk
Serwisant
tel.: +48 605 631 311
e-mail: marcin.ptaszyk@aniro.pl

Grażyna Jabłońska
Główna Księgowa
e-mail: grazyna.jablonska@aniro.pl

Justyna Rumińska
Specjalista ds. Kadr i Płac
e-mail: justyna.ruminska@aniro.pl

Eulalia Cybowska
Kierownik Administracji
Tel. +48 502 500 471
e-mail: eulalia.cybowska@aniro.pl

Marta Nowakowska
Specjalista ds. Administracji
Tel. +48 502 500 471
e-mail: marta.nowakowska@aniro.pl

Wiktoria Tomczak
Asystent ds. Administracji
Tel. +48 667 704 757
e-mail: wiktoria.tomczak@aniro.pl

Błażej Wenker
Kierownik Działu Technicznego
tel.: +48 605 631 017
e-mail: blazej.wenker@aniro.pl

Karol Kurek
Starszy Inżynier Projektu
tel.: +48 669 600 810
e-mail: karol.kurek@aniro.pl

Stanisław Wiśniewski
Starszy Inżynier Projektu
tel.: +48 605 631 933
e-mail: stanislaw.wisniewski@aniro.pl

Piotr Palma
Starszy Inżynier Projektu
tel.: +48 605 631 471
e-mail: piotr.palma@aniro.pl

Maciej Szaładziński
Młodszy Projektant
tel.: +48 605 631 705
e-mail: maciej.szaladzinski@aniro.pl

Krzysztof Ćwik
Młodszy Projektant
tel.: +48 605 633 269
e-mail: krzysztof.cwik@aniro.pl

Rafał Grabowski
Kierownik Działu Montażu
tel.: +48 691 397 961
e-mail: rafal.grabowski@aniro.pl

Tomasz Kozieja
Kierownik ds. Zakupów
tel.: +48 662 203 854
e-mail: tomasz.kozieja@aniro.pl

Michał Kutka
Kontroler Jakości
tel.: +48 725 486 213
e-mail: michal.kutka@aniro.pl

Adam Rybacki
Kierownik Prac Obiektowych
tel.: +48 510 723 040
e-mail: adam.rybacki@aniro.pl

Dariusz Chyliński
Kierownik Działu Produkcji Seryjnej
tel.: +48 605 631 813
e-mail: dariusz.chylinski@aniro.pl

Katarzyna Kozieja
Asystent Działu Produkcji Seryjnej
e-mail: katarzyna.kozieja@aniro.pl

Paweł Barczak
Kierownik Działu Logistyki
tel.: +48 605 631 027
e-mail: pawel.barczak@aniro.pl

Monika Troszyńska
Asystent Działu Logistyki
tel.: +48 605 631 027
e-mail: monika.troszynska@aniro.pl

Sebastian Pokorski
Starszy Inżynier Projektu
tel.: +48 605 631 847
e-mail: sebastian.pokorski@aniro.pl

Kamil Kozieja
Inżynier Wsparcia Technicznego
e-mail: kamil.kozieja@aniro.pl