aniro-logo
ISO 9001:2015

 

 

 

Serwis

Serwis automatyki przemysłowej

Automatyka dzisiaj to najbardziej rozwijająca się branża w przemyśle. Wiele nowych rozwiązań, automatyzacji pozwala zaoszczędzić i ograniczyć koszty produkcji. 

Serwis ANIRO to zespół doświadczonych pracowników, którzy szybko i sprawnie naprawią urządzenia z dziedziny automatyki przemysłowej t.j. przemienniki częstotliwości, aparaty NN, softstarty, sterowniki PLC, panele HMI, inwertery solarne i inne.

Wybierając nasze usługi serwisowe, wybierają Państwo najwyższą możliwą jakość, która jest gwarancją sprawności działania urządzeń po każdej dokonanej naprawie. Serwisujemy automatykę, starając się zachować krótkie terminy realizacji i próbując rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane awarie, a by pozwolić Państwu oszczędzać pieniądze na zakupie nowej elektroniki.

Klientom serwisu gwarantujemy:

kwadrat diagnozę sprzętu – sprawdzanie urządzenia trwa maksymalnie 10 dni,
kwadrat konsultację kosztu naprawy z Klientem, jeszcze przed podjęciem prac (po diagnostyce urządzenia),
kwadrat na życzenie Klienta udostępniamy zamienny sprzęt na czas trwania naprawy (Klient pokrywa koszty transportu),
kwadrat średni czas naprawy urządzeń to 14 dni (liczony od czasu wysyłki od Klienta do czasu dostarczenia naprawionego urządzenia),
kwadrat wszystkie naprawy wykonujemy w Centrali firmy w Toruniu (nie wysyłamy sprzętu do producentów),
kwadrat istnieje możliwość wyjazdu serwisowego do Klienta.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem: LS Electric, Emotron, Kehua Tech, Sinexcel.

Naprawiamy również urządzenia innych producentów, takich jak: ABB, Schneider, SIEMENS itp. (po konsultacji).

Zgłoś urządzenie do serwisu:

  Proszę wypełnić wszystkie pola w formularzu.

  Zleceniodawca:  Adres dostawy (jeżeli inny niż zleceniodawcy):


  "Zezwalam na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych w celu rozpatrzenia reklamacyjnego przez ANIRO Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”  "Zezwalam na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych w celach marketingowych przez ANIRO Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”  "Akceptujemy przekazanie naszego urządzenia do utylizacji, w przypadku, gdy nie udzielimy odpowiedzi na ofertę naprawy, przedstawioną przez Aniro Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu: w ciągu 30 dni od jej otrzymania i kolejnych 14 dniach od ponowienia oferty."

  Podaj wynik:


  UWAGI:
  1. W przypadku gdy ekspertyza uszkodzonej części dokonana przez specjalistów ANIRO Sp. z o.o. wykaże, że usterka nie jest objęta gwarancją, zgłaszający poniesie po akceptacji koszt wymiany, naprawy, przeglądu diagnostycznego i transportu.
  2. Wypełniony formularz należy przesłać za pomocą strony internetowej www.aniro.pl oraz wydrukować kopię i dołączyć ją do paczki z uszkodzonym urządzeniem.
  3. Niedołączenie do przesyłki formularza skutkuje wstrzymaniem usługi serwisowej do czasu wyjaśnienia.

  Uszkodzony towar należy wysłać na adres:
  ANIRO Sp. z o.o.
  ul. Bolesława Chrobrego 64
  87-100 Toruń
  Tel. 56 657 63 63

  Kontakt

      Uszkodzony towar należy wysłać na adres:
      ANIRO Sp. z o.o.
      ul. Bolesława Chrobrego 64
      87-100 Toruń
      Tel. 56 657 63 63

     DRUK – Zgłoszenie reklamacji ANIRO

     

     Tomasz Mazur
     Kierownik Działu Serwisu
     tel.: 605 631 311
     e-mail: lp.orina@ruzam.zsamot

     Serwis Falowników Solarnych Kehua Tech
     tel.: 605 631 715

   

  Wjazd do Centrali w Toruniu od ulicy Polnej

  N 53°03’61.23”  E 18°63’25.60”

   

   

  Elektronika i automatyka przemysłowa funkcjonują w skrajnie nieprzyjaznym środowisku. Występujące tam zanieczyszczenia, wibracje i przepięcia elektryczne degradują poszczególne układy komputerów przemysłowych oraz automatyki. Sprawia to, że przestają one stabilnie funkcjonować powodując przestoje a nawet awarie całych linii technologicznych.

  Awarie i zakłócenia w procesach produkcyjnych wiążą się z wysokimi kosztami i mogą spowalniać konkurencyjność przedsiębiorstwa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli szybko zdiagnozować przypadki awarii.

  Odpowiedź na często zadawane pytania dotyczące serwisu automatyki przemysłowej (FAQ)

  Ile kosztuje naprawa?
  Każda naprawa jest wyceniana indywidualnie. Po zdiagnozowaniu przez nas usterki, poznasz cenę naprawy i sam zdecydujesz, czy ją kontynuować.

  Czy naprawa jest objęta gwarancją?
  Każde naprawiane przez nas urządzenie jest objęte 1 rokiem gwarancji. Gwarancja obejmuje tylko naprawioną usterkę.

  Ile czasu trwa naprawa?
  Określenie czasu naprawy odbywa się po przeprowadzeniu diagnozy sprzętu. Sprawdzanie urządzenia trwa maksymalnie 10 dni. Średni czas naprawy urządzeń to 14 dni (liczony od czasu wysyłki od Klienta do czasu dostarczenia naprawionego urządzenia).