aniro-logo
ISO 9001:2015

Certyfikaty

PN-EN ISO 9001:2015

 

ANIRO wdrożyło i stosuje system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie:

kwadrat  Wykonawstwo i serwis systemów automatyki przemysłowej
kwadrat  Sprzedaż automatyki przemysłowej

 

Nagrody i wyróżnienia

 

Diamenty Forbes 2023

ANIRO znalazło się w gronie laureatów prestiżowego rankingu: Diamenty Forbes 2023. 

To coroczny tytuł dla firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach. Aby zyskać prestiżowe wyróżnienie i znaleźć się w rankingu laureatów sporządzanej raz do roku listy Diamenty Miesięcznika Forbes, należy dowieść swojej skuteczności w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu, co w obecnych czasach globalnego kryzysu ekonomicznego nie jest łatwe. 

Więcej o nagrodzie dla ANIRO

 

The Biggest Growth Award 2020

ANIRO otrzymało pod koniec 2020 roku nagrodę The Biggest Growth Award podczas wirtualnej światowej konferencji Comsys. Od 2017 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce filtrów aktywnych ADF marki Comsys. Nasz partner w dziedzinie filtrów aktywnych docenił przede wszystkim sposób, w jaki realizujemy projekty, działanie oparte na inżynierskim podejściu do rozwiązywania problemów z jakością energii elektrycznej poparte bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem z tego zakresu.

Comsys to szwedzka firma, która dostarcza najlepsze rozwiązania w zakresie efektywności energetycznej oraz poprawy jakości energii. W tym celu ściśle współpracuje z Instytutem Technologicznym w Lund. 

Filtry aktywne Comsys

 

 

 

Gazela_Biznesu

GAZELE BIZNESU 2011-2018

Nagrodę Gazeli Biznesu otrzymaliśmy siedmiokrotnie – po raz pierwszy w 2011 roku. Oznacza to, że od wielu lat jesteśmy doceniani w rankingu najlepszych polskich przedsiębiorstw. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface oraz gazeta Puls Biznesu i co ważne nie jest to nagroda, którą można kupić. Dzięki temu ranking jest niezależny i firmy mogą czuć się wyróżnione oraz docenione na tle innych w Polsce. Rankingi Gazeli Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group.

 

 

 

LS

GLOBAL DISTRIBUTORS 2014

Wyróżnienie dla ANIRO przyznane w marcu 2014 roku w Korei w uznaniu dla wybitnych osiągnięć naszej firmy w sprzedaży sprzętu LS IS na terenie Europy oraz w podziękowaniu za wieloletnią współpracę biznesową.

 

 

 

automaticon_2012

ZŁOTY MEDAL 2012

Jedne z najwyżej cenionych polskich wyróżnień w branży automatyki – Złoty Medal XVIII Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2012 komisja konkursowa zdecydowała się przyznać ANIRO za Programowalny Przekaźnik Czasowy.

 

 

 

Gepard_Biznesu

GEPARD BIZNESU 2012

Nagroda dla ANIRO w VI edycji Konkursu Gepard Biznesu 2011 roku za dynamiczny rozwój firmy. Nagroda została przyznana mi.in przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w czerwcu 2012 roku.

 

 

 

LS_2007

SALES ACHIEVEMENT AWARD 2007

Nagroda dla ANIRO wręczona w kwietniu 2007 roku w Korei za stałą współpracę, wyniki sprzedaży oraz wyróżniająca się postawę biznesową, otrzymana z rąk Chung-Man Kim – CEO firmy LS Industrial Systems.