Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

Szkolenia online

Szkolenia online to wygodne rozwiązanie, pozwalające na zdobycie nowej wiedzy w dowolnym czasie. ANIRO proponuje szkolenia z zakresu oferowanych produktów, których tematyka określana jest indywidualnie, a wykładowcami są doświadczeni pracownicy firmy.

W ramach bezpłatnych materiałów udostępniamy nagrania webinarów („Poradnik Napędowca”) oraz krótkie filmy instruktarzowe („MINUTA dla AUTOMATYKA”) dostępne na naszym kanale w serwisie YouTube (poniżej pełna lista tematów).

Zachęcamy do kontaktu w sprawie organizacji szkolenia online, poprzez formularz znajdujący się na dole tej strony.

 

 

Formularz zgłoszeniowy  – szkolenie online

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Ilość osób uczestniczących w szkoleniu (wymagane)

  Tematyka szkolenia (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres firmy (wymagane)

  NIP firmy (wymagane)

  dodatkowe informacje  Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu email przez Aniro Sp. z o.o. w Toruniu, celem przesyłania za pomocą newslettera informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 9 czerwca 2017 r. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) . Zostałem/am poinformowany/a, o przysługujących mi prawach, w tym o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich usunięcia i poprawiania. Więcej w Polityce prywatności.  Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, przez Aniro Sp. z o.o. w Toruniu w celu rejestracji i uczestnictwa na szkoleniu
  Jednocześnie organizator szkolenia, Aniro Sp. z o.o. oświadcza, iż dokonuje wideo i fotorejestracji wydarzenia. Udział w szkoleniu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i publikację wizerunku uczestników szkolenia w celach marketingowych i promocyjnych związanych z działalnością szkoleniową prowadzoną przez Aniro Sp. z o.o.

  Zostałem/am poinformowany/a, o przysługujących mi prawach, w tym o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich usunięcia i poprawiania. Więcej w Polityce prywatności.

  Podaj wynik: