Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

Zdobądź wejściówki na mecz w którym Twarde Pierniki Toruń zmierzą się z drużyną Enea Zastal BC Zielona Góra

Jak wygrać bezpłatną podwójną wejściówkę na kolejny pojedynek w Arenie Toruń? To proste! Wystarczy, że zapiszesz się na jeden z naszych Kursówhttps://aniro.pl/poradnikautomatyka/ ) a w komentarzu do zamówienia napiszesz: Dlaczego to Ty powinieneś otrzymać bilet?

  Imię i Nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Odpowiedź na pytanie konkursowe (wymagane)

  Akceptuję regulamin konkursu "Gramy razem"  Zezwalam na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.


  Potwierdzam, że przesłane zdjęcia są wynikiem mojej twórczości i nie naruszają praw osobistych ani majątkowych osób trzecich, w szczególności praw autorskich i prawa do wizerunku oraz nie są obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich w zakresie objętym niniejszym regulaminem.  Potwierdzam zapoznanie się z przysługującym Uczestnikowi prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich usunięcia i poprawiania.

  Podaj wynik:

  No SPAM

  kwadrat  Nie rozsyłamy SPAMu,
  kwadrat  Nie udostępniamy Twoich danych podmiotom trzecim,
  kwadrat  Masz gwarancję tylko ciekawych i cennych wiadomości.

   

   

   

   

   

  Wpisana w strategię ANIRO – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR), przekłada się również na realne działania. Dlatego, po raz kolejny z rzędu, postanowiliśmy wspierać klub koszykarski Twarde Pierniki Toruń.