aniro-logo
ISO 9001:2015

Dołącz do Programu i uzyskaj dodatkowy rok gwarancji na Kompensator Aktywny SVG

 

Chciałbyś zostać Certyfikowanym Integratorem Jakości Energii Elektrycznej? Potrzebujesz wsparcia w zakresie montażu i integracji Kompensatora Aktywnego SVG? Kupiłeś Kompensator Aktywny SVG i chciałbyś otrzymać dodatkowy rok gwarancji? Jeśli tak – to nasz Program jest dla Ciebie.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego, wyślij zgłoszenie i ciesz się dodatkowym rokiem gwarancji na Kompensator Aktywny SVG.

   

Korzyści

 

Przystępując do Programu Partnerskiego Integratorów Jakości Energii Elektrycznej zyskujesz: 

 • dodatkowy rok gwarancji na Kompensator Aktywny SVG,
 • wsparcie w montażu i integracji systemu z użyciem Kompensatora Aktywnego SVG,
 • certyfikat poświadczający współpracę,
 • wsparcie opiekuna projektu przez cały czas trwania projektu,
 • bezpłatne szkolenia dla Integratorów Jakości Energii Elektrycznej.

Zgłoszenie

  Zaznacz odpowiednie pole?

  Imię i nazwisko*

  Adres email*

  Numer telefonu*

  Nazwa firmy*

  Adres firmy*

  NIP firmy*

  Podaj numer seryjny Kompensatora Aktywnego SVG

  * - pola wymagane  Zezwalam na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.  Potwierdzam zapoznanie się z przysługującym Uczestnikowi prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich usunięcia i poprawiania.  Akceptuję regulamin Programu (konieczne do złożenia konta)

  Podaj wynik:

  Kontakt

    

  Wszelkie informacje na temat programu uzyskać można kontaktując się z organizatorem pod adresem e-mail: marketing@aniro.pl

  Regulamin programu dostępny jest TUTAJ.