aniro-logo

onas-pp-s1onas-pp-s2onas-pp-s3onas-pp-s4

Praca i praktyki

Największą wartością ANIRO są ludzie. Ich wiedza, zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju kształtuje ANIRO jako firmę dynamiczną, nowoczesną i otwartą.
Pracujemy zespołowo i naszą pracę opieramy na relacjach, słuchamy siebie nawzajem i wspólnie dążymy do wyznaczonych celów dzieląc się wiedzą z innymi członkami zespołu.
ANIRO jako pracodawca troszczy się o potrzeby Pracowników wspierając ich w realizowaniu swoich pasji, daje możliwość rozwoju zawodowego i dba o komfort pracy.

Pracownicy ANIRO korzystają z prywatnej opieki medycznej oraz pakietów sportowych.

Cenimy doświadczonych pracowników, którzy jako eksperci będą realizować projekty dla naszych Klientów. Doceniamy także osoby stojące u progu swojej kariery, poszukujące odpowiedniego miejsca by sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę.
Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, sprawdź aktualne oferty pracy lub prześlij swoje CV używając odpowiedniego formularza.

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Projektant inżynier EPLAN instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej.

Zakres obowiązków:
kwadrat  projektowanie szaf sterowniczych i instalacji elektrycznych w środowiski EPLAN P8 dla przemysłu (maszyn, linii produkcyjnych, instalacji elektrycznych obiektów),
kwadrat  wykonywanie wizji lokalnych oraz ustaleń projektowych bezpośrednio z klientem,
kwadrat  dobór rozwiązań, urządzeń i wykonywanie kalkulacji materiałowych systemów sterowania, zasilania, bezpieczeństwa oraz AKPiA,
kwadrat  przygotowywanie list materiałowych do zamówień,
kwadrat  ścisła współpraca z programistami, automatykami oraz elektrykami działu montażu szaf sterowniczych i prac obiektowych,
kwadrat  nadzór autorski podczas realizacji obiektowych, uruchomienia,
kwadrat  kompletacja dokumentacji powykonawczej projektów wraz z nadzorem pozostałych działów współodpowiedzialnych za jej tworzenie.

Wymagania:
kwadrat  wykształcenie minimum średnie techniczne z zakresu elektrotechniki, automatyki i robotyki lub kierunków pokrewnych,
kwadrat  minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu systemów automatyki lub na podobnym stanowisku,
kwadrat  znajomość środowiska EPLAN lub WSCAD,
kwadrat  praktyczna umiejętność czytania i projektowania schematów elektrycznych, technicznych, blokowych i ideowych układów sterowania,
kwadrat  umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i projektowej,
kwadrat  prawo jazdy kat. B,
kwadrat  znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:
kwadrat  znajomość języka niemieckiego,
kwadrat  doświadczenie przy prefabrykacji szaf sterowniczych.

Oferujemy:
kwadrat  atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
kwadrat  system premiowania,
kwadrat  niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Benefity:
kwadrat  pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i wiele innych),
kwadrat  samochód służbowy,
kwadrat  możliwość uzyskania uprawnień elektrycznych kat. E i D.

 Kandydatów prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza poniżej. Prosimy o załączenie do CV aktualnej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik Działu Serwisu w Centrali firmy w Toruniu

Opis stanowiska
kwadrat  naprawa przemienników częstotliwości, softstarterów, sterowaników PLC, itp.
kwadrat  wyjazdy i  naprawy urządzeń u klienta,
kwadrat  przygotowanie dokumentacji po serwisowej

Oczekujemy
kwadrat   minimum średniego wykształcenia technicznego (elektroniczne lub energoelektroniczne),
kwadrat   umiejętności czytania schematów elektrycznych,
kwadrat   uprawnień SEP (eksploatacja),
kwadrat   znajomości pakietu MS Office,
kwadrat  rzetelności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
kwadrat  umiejętności pracy w zespole,
kwadrat  łatwości w nawiązywaniu kontaktów, dyspozycyjności, punktualności,
kwadrat  znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
kwadrat  prawa jazdy kat. B.

kwadrat
Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
kwadrat   umowę o pracę
kwadrat   stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
kwadrat   możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
kwadrat   nowoczesne narzędzia pracy
kwadrat   atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i wiele innych)

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy na obszarze: Dolny Śląsk (region 6).

kwadrat  aktywne poszukiwanie nowych klientów
kwadrat   utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami
kwadrat   rozwój istniejącej struktury sprzedaży na obsługiwanym terenie
kwadrat   realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
kwadrat   doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług inżynierskich
kwadrat   negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych
kwadrat   prezentacja i promocja firmy na rynku
kwadrat   monitorowanie i analiza działań konkurencji, raportowanie prowadzonych przez siebie działań
kwadrat   współpraca z innymi działami firmy szczególnie logistyką i marketingiem
kwadrat   praca w systemie home – office

Oczekujemy
kwadrat   wykształcenia co najmniej średniego technicznego
kwadrat   doświadczenia na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej
kwadrat   komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania
kwadrat   praktycznej umiejętności stosowania technik handlowych i negocjacyjnych
kwadrat   wysokiej motywacji do pracy i orientacji na osiąganie wyników
kwadrat   bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy i samodyscypliny
kwadrat   dyspozycyjności i mobilności w granicach regionu pracy
kwadrat   samodzielności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
kwadrat   prawa jazdy kategorii B
kwadrat   znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
kwadrat   obsługi programów z pakietu MS Office

Oferujemy
kwadrat   zatrudnienie w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania techniczne
kwadrat   niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Formularze

    Imię (wymagane)

    Nazwisko (wymagane)

    Adres e-mail (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    CV (wymagane)

    Treść wiadomości

    Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną ANIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu o przetwarzaniu danych osobowych osób uczestniczących w procesie rekrutacyjnym (więcej tutaj - link do klauzuli).

    Wyrażam zgodę na używanie przez ANIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach związanych z obsługą newslettera przez ANIRO Sp. z o.o. (więcej tutaj – link do Polityki Prywatności).