onas-pp-s1onas-pp-s2onas-pp-s3onas-pp-s4

Praca i praktyki

Największą wartością ANIRO są ludzie. Ich wiedza, zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju kształtuje ANIRO jako firmę dynamiczną, nowoczesną i otwartą.
Pracujemy zespołowo i naszą pracę opieramy na relacjach, słuchamy siebie nawzajem i wspólnie dążymy do wyznaczonych celów dzieląc się wiedzą z innymi członkami zespołu.
ANIRO jako pracodawca troszczy się o potrzeby Pracowników wspierając ich w realizowaniu swoich pasji, daje możliwość rozwoju zawodowego i dba o komfort pracy.

Pracownicy ANIRO korzystają z prywatnej opieki medycznej oraz pakietów sportowych.

Cenimy doświadczonych pracowników, którzy jako eksperci będą realizować projekty dla naszych Klientów. Doceniamy także osoby stojące u progu swojej kariery, poszukujące odpowiedniego miejsca by sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę.
Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, sprawdź aktualne oferty pracy lub prześlij swoje CV używając odpowiedniego formularza.

Aktualne oferty pracy

W związku dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na nowe stanowisko.

Wymagania
kwadrat
minimum 2 letnie doświadczenie w kontroli jakości lub minimum 3 letnie przy montażu szaf sterowniczych
kwadrat  wykształcenie minimum średnie elektryczne lub pokrewne brażnowe
kwadrat  bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji elektrycznych
kwadrat  bardzo dobra znajomość zagadnień oraz sposobu działania urządzeń z dziedziny elektryki i automatyki przemysłowej
kwadrat  umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (multimetr, miernik parametrów instalacji elektrycznych, zadajniki)
kwadrat  znajomość przepisów/dyrektyw/norm z dziedziny elektryki i automatyki
kwadrat  obsługa pakietu MS Office
kwadrat  prawo jazdy kat. B
kwadrat  mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV (E+D) przy czym nie jest to warunek konieczny

Podstawowy zakres obowiązków
kwadrat  kontrola jakości podczas procesu montażu oraz finalnego produktu
kwadrat  przeprowadzanie testów poprawności połączeń na zgodność z dokumentacją elektryczną
kwadrat   przeprowadzanie testów parametrów okablowania i sprawności urządzeń zainstalowanych
kwadrat   przygotowywanie raportów z wykonanych testów oraz prowadzenie statystyk jakości produkcji
kwadrat   kontrola i prowadzenie zgłoszeń reklamacyjnych wraz z wdrożeniem korekt w celu eliminacji wad

Oferujemy
kwadrat
stabilna praca w szybko rozwijającym się dziale
kwadrat  praca stacjonarna w Toruniu z nielicznymi delegacjami
kwadrat  wszelkie konieczne narzędzia pracy
kwadrat  szkolenia
kwadrat  wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
kwadrat  system opieki zdrowotnej i inne benefity

Kandydatów prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza poniżej wraz z informacją na jakie stanowisko kandydują. Prosimy o załączenie do CV aktualnej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy na obszarze: Polska Północno-Wschodnia (region 8).

Opis stanowiska
kwadrat  aktywne poszukiwanie nowych klientów
kwadrat   utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami
kwadrat   rozwój istniejącej struktury sprzedaży na obsługiwanym terenie
kwadrat   realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
kwadrat   doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług inżynierskich
kwadrat   negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych
kwadrat   prezentacja i promocja firmy na rynku
kwadrat   monitorowanie i analiza działań konkurencji, raportowanie prowadzonych przez siebie działań
kwadrat   współpraca z innymi działami firmy szczególnie logistyką i marketingiem
kwadrat   praca w systemie home – office

Oczekujemy
kwadrat   wykształcenia co najmniej średniego technicznego
kwadrat   doświadczenia na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej
kwadrat   komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania
kwadrat   praktycznej umiejętności stosowania technik handlowych i negocjacyjnych
kwadrat   wysokiej motywacji do pracy i orientacji na osiąganie wyników
kwadrat   bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy i samodyscypliny
kwadrat   dyspozycyjności i mobilności w granicach regionu pracy
kwadrat   samodzielności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
kwadrat   prawa jazdy kategorii B
kwadrat   znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
kwadrat   obsługi programów z pakietu MS Office

Oferujemy
kwadrat   umowę o pracę
kwadrat   zatrudnienie w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania techniczne
kwadrat   możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
kwadrat   niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
kwadrat   atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i wiele innych)

 Kandydatów prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza poniżej. Prosimy o załączenie do CV aktualnej klauzuli:

Formularze

    Imię (wymagane)

    Nazwisko (wymagane)

    Adres e-mail (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    CV (wymagane)

    Treść wiadomości

    Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną ANIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu o przetwarzaniu danych osobowych osób uczestniczących w procesie rekrutacyjnym (więcej tutaj - link do klauzuli).

    Wyrażam zgodę na używanie przez ANIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach związanych z obsługą newslettera przez ANIRO Sp. z o.o. (więcej tutaj – link do Polityki Prywatności).