aniro-logo
ISO 9001:2015

onas-pp-s1onas-pp-s2onas-pp-s3onas-pp-s4

Praca i praktyki

Największą wartością ANIRO są ludzie. Ich wiedza, zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju kształtuje ANIRO jako firmę dynamiczną, nowoczesną i otwartą.
Pracujemy zespołowo i naszą pracę opieramy na relacjach, słuchamy siebie nawzajem i wspólnie dążymy do wyznaczonych celów dzieląc się wiedzą z innymi członkami zespołu.
ANIRO jako pracodawca troszczy się o potrzeby Pracowników wspierając ich w realizowaniu swoich pasji, daje możliwość rozwoju zawodowego i dba o komfort pracy.

Pracownicy ANIRO korzystają z prywatnej opieki medycznej oraz pakietów sportowych.

Cenimy doświadczonych pracowników, którzy jako eksperci będą realizować projekty dla naszych Klientów. Doceniamy także osoby stojące u progu swojej kariery, poszukujące odpowiedniego miejsca by sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę.
Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, sprawdź aktualne oferty pracy lub prześlij swoje CV używając odpowiedniego formularza.

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Elektromonter systemów automatyki

Zakres obowiązków:
kwadrat  montaż elementów automatyki przemysłowej oraz elektrotechniki,
kwadrat  analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznych automatyki przemysłowej i elektrotechniki,
kwadrat  budowa szaf sterowniczych i rozdzielczych,
kwadrat  montaż tras kablowych, urządzeń AKPiA, podłączanie i układanie kabli sterowniczych i zasilających,
kwadrat  drobne prace z zakresu elektromechaniki,
kwadrat  analizowanie usterek układów automatyki,
kwadrat  Udział w testach i uruchomieniach obiektowych,
kwadrat  Wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych.

Wymagania:
kwadrat  wykształcenie minimum średnie techniczne z zakresu elektrotechniki lub kierunków pokrewnych,
kwadrat  minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
kwadrat  praktyczna umiejętność czytania i projektowania schematów elektrycznych, technicznych, blokowych i ideowych układów sterowania,
kwadrat  gotowość do wyjazdów służbowych w Polsce i za granic,
kwadrat  umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i projektowej,
kwadrat  prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:
kwadrat  znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
kwadrat  doświadczenie przy prefabrykacji szaf sterowniczych.

Oferujemy:
kwadrat  atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
kwadrat  system premiowania,
kwadrat  niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
kwadrat  Możliwość uzyskania uprawnień elektrycznych kat. E i D,
kwadrat  Prywatna opieka medyczna oraz system opieki medycznej OPTUS.

Kandydatów prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego (poniżej).

Prosimy o załączenie do CV aktualnej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Inżynier Sprzedaży w Dziale  Pozyskiwania Zleceń Inżynierskich

kwadrat
realizowanie strategii pozyskiwania nowych klientów w dziedzinie projektów inżynierskich
kwadrat  wyszukiwanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami
kwadrat  kontakty bezpośrednie z klientami przemysłowymi
kwadrat  doradztwo dla klientów w zakresie automatyki przemysłowej
kwadrat  wizje lokalne dla przygotowania wycen projektów
kwadrat  udział w przygotowywaniu ofert dla klientów

Wymagania:
kwadrat
doświadczenie rynkowe we współpracy z klientami przemysłowymi
kwadrat  wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
kwadrat  wykształcenie kierunkowe z zakresu elektrotechniki lub pokrewnej
kwadrat  praktyczna wiedza na temat czytania schematów elektrycznych i technicznych
kwadrat  umiejętności handlowe i negocjacyjne
kwadrat  prawo jazdy kat B i chęć do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
kwadrat  atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
kwadrat  system premiowania,
kwadrat  niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
kwadrat  prywatna opieka medyczna,
kwadrat  samochód służbowy,
kwadrat  możliwość uzyskania uprawnień elektrycznych kat. E i D.

Formularze

    Imię (wymagane)

    Nazwisko (wymagane)

    Adres e-mail (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    CV (wymagane)

    Treść wiadomości

    Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną ANIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu o przetwarzaniu danych osobowych osób uczestniczących w procesie rekrutacyjnym (więcej tutaj - link do klauzuli).

    Wyrażam zgodę na używanie przez ANIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach związanych z obsługą newslettera przez ANIRO Sp. z o.o. (więcej tutaj – link do Polityki Prywatności).