Filtry aktywne ADF ComSys

Przeznaczone są do ograniczania odkształceń prądu zasilającego w sieciach trójfazowych. Cechują się zdolnością dopasowywania do poziomu odkształceń, wysoką jakością filtracji niezależnie od parametrów sieci oraz możliwością dynamicznej kompensacji mocy biernej.

kwadrat  poprawa jakości energii elektrycznej
kwadrat  zmniejszenie wartości harmonicznych
kwadrat  rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta
kwadrat  poprawa współczynnika mocy
kwadrat  zabudowa szafowa

Filtry aktywne Sinexcel AHF 15/25/35/50/60/75/100/150A

Filtr aktywny AHF pobiera sygnał z przekładników prądowych o obecnym poziomie obciążenia oraz analizuje przy pomocy FFT poziom prądu odkształceń. Na podstawie analizy sygnału generuje prąd odkształceń o przeciwnej fazie i tej samej amplitudzie do sieci z czasem odpowiedzi poniżej 5ms, aby zapewnić kompensację odkształceń odbiorników nieliniowych pobierających prąd szybkozmienny.  

kwadrat  modułowa oraz kompaktowa budowa,
kwadrat  elastyczne rozwiązanie umożliwiające instalację w sieciach z dużymi odkształceniami wartość prądów i napięć,
kwadrat  maksymalne napięcie zasilania 456V, 
kwadrat  kompensacja harmonicznych rzędu od 2 do 50,
kwadrat  możliwość rozbudowy układu filtracji, poprzez dodawanie modułów równoległych,
kwadrat  urządzenie umożliwia filtrację harmonicznych, kompensację mocy biernej 50Hz oraz symetryzację obciążenia,
kwadrat  zaawansowane algorytmy obliczeniowe zapewniają rozpoznanie przez urządzenie wartości impedancji sieci oraz przewidywanie częstotliwości wystąpienia rezonansu,
kwadrat  intuicyjny panel sterowania umożliwiający podgląd bieżących parametrów oraz parametryzację urządzenia,
kwadrat  4” panel sterowania (opcjonalnie 7” w celu sterowania pracą równoległą modułów),
kwadrat  bezstopniowa kompensacja mocy biernej.

Zleć nam pomiar.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, korzystając z niniejszego formularza kontaktowego, wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, przez ANIRO Sp. z o.o. w Toruniu w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do poprawnego przetworzenia zapytania.
  Zostałem/am poinformowany/a, o przysługujących mi prawach, w tym o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich usunięcia i poprawiania. Więcej w Polityce prywatności.


  Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu email przez ANIRO Sp. z o.o. w Toruniu, celem przesyłania za pomocą newslettera informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 9 czerwca 2017 r. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).
  Zostałem/am poinformowany/a, o przysługujących mi prawach, w tym o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich usunięcia i poprawiania. Więcej w Polityce prywatności.