aniro-logo
ISO 9001:2015

LS Electric

Szanowni Państwo,

w obliczu naprawdę niespotykanej na całym świecie sytuacji pragniemy przesłać życzenia zdrowia i bezpieczeństwa.

Z przyjemnością dzielimy się ważnymi wiadomościami na temat rozwoju naszego partnera, ogłaszając zmianę nazwy firmy LS Industrial Systems (LS IS) na LS Electric od 25 marca 2020 r.

Globalny rynek energii ewoluuje obecnie w nowy etap zmian i innowacji w zakresie transformacji cyfrowych i inteligentnych rozwiązań.

LS stał się wiodącą firmą na rynku globalnym, a także ważnym partnerem na rynku polskim, dzięki połączeniu produkcji, technologii informacyjno-komunikacyjnych, rozwiązań Industry 4.0 oraz inteligentnym technologiom i partnerom krajowym.

W związku z tym LS Industrial Systems postanowiło zmienić poprzednią nazwę „LSIS” na „LS ELECTRIC” z wizją, aby stać się globalną firmą zajmującą się inteligentną energią.  „E” znak symboliczny LS ELECTRIC oznacza Eco, Efficiency, Evolution (Ekologia, Wydajność i Ewolucja).

Nasze zaangażowanie na rzecz naszych Klientów i partnerów pozostaje najwyższym priorytetem dla LS i partnerów jak ANIRO. Zmieniając część marki, uważamy, że zapewniamy naszym Klientom jeszcze lepsze rozwiązania i innowacyjne technologie niż te dostępne aktualnie na rynku.

Z wyrazami szacunku
LS Electric
ANIRO Sp. z o.o.