aniro-logo
ISO 9001:2015

Nowoczesne hale montażu szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz Centrum Logistycznego ANIRO w Toruniu

W 2020 roku w Toruniu uruchomiliśmy nowoczesne hale montażowe oraz magazynowe, które podwoiły powierzchnię naszej siedziby głównej w Toruniu.

Dział Montażu szaf oraz Centrum Logistyczne ANIRO od wielu lat odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu firmy. Wraz z naszym rozwojem – zwiększoną sprzedażą produktów oraz dużą ilością zleceń inżynierskich ich potrzeby znacznie się zwiększyły. Dlatego decyzją Zarządu w 2019 roku przejęliśmy przylegające do naszej siedziby hale i przekształciliśmy je w nowocześnie funkcjonujące przestrzenie na potrzeby automatyki przemysłowej. Od 2020 roku działają na pełnych obrotach. Nowoczesne hale znacznie przyspieszyły pracę nad zleceniami. Jest to kolejny ważny krok w rozwoju firmy.

Galeria zdjęć z nowoczesnych hal montażowych znajduje się na stronie Montażu, natomiast zdjęcia z Centrum Logistycznego można obejrzeć na stronie Historii ANIRO.

Polecamy również film na naszym kanale na YouTube, na którym można zobaczyć, z jak zawrotną prędkością pracuje Dział Montażu Szaf Sterowniczych i Rozdzielczych youtu.be/BVtCmzFhWQ8