aniro-logo
ISO 9001:2015

Wszechstronne usługi inżynierskie dla sektora drzewnego i papierniczego

Firma ANIRO dokładnie zna specyfikę przemysłu drzewnego i papierniczego. Dostarczamy specjalistyczne usługi inżynierskie oraz usługi związane z opracowaniem dokumentacji technicznej.

Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę w zakresie projektowania systemów sterowania w tej gałęzi przemysłu w tym szczególnie systemów produkcji płyt drewnopodobnych (LVL, LDF, MDF, HDF), maszyn leśnych związanych z obróbką drewna, systemów stosowanych w tartakach, przygotowaniem masy papierniczej, maszyn papierniczych i tekturniczych, powlekarek i owijarek. Możesz mieć pewność,
że systemy sterowania maszyn i linii, projektu ANIRO, spełniają wszelkie wymagania jakościowe specyficzne dla branży.

Dla przemysły drzewnego i papiernicze firma ANIRO może zaproponować gotowy system, począwszy od stworzenia jego założeń, projektu, poprzez realizację, wykonawstwo szaf sterowniczych, aż po uruchomienie na miejscu oraz późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarnacyjny. Usługi inżynierskie realizowane są na podstawie projektów własnych lub powierzonych przez klienta przy użyciu preferowanych przez klienta produktów lub rekomendowanych przez ANIRO. Obejmuje to również dostawy rozdzielnic niskiego i średniego napięcia oraz wykonywanie wszystkich prac obiektowych.

Oprócz projektowania i montażu nowych instalacji, firma ANIRO wspiera również firmy z branży przemysłu drzewnego i papierniczego w projektach modernizacyjnych.

ANIRO silnie rozwija również swoją działalność w zakresie doradztwa posprzedażowego oraz szkoleniową. Inżynierowie ANIRO regularnie odwiedzają klientów z branży przemysłu drzewnego i papierniczego, zapewniając im seminaria i szkolenia techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań i urządzeń.