Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

Wszechstronne usługi inżynierskie dla sektora metalurgicznego

Firma ANIRO dokładnie zna specyfikę przemysłu metalurgicznego. Dostarczamy specjalistyczne usługi inżynierskie oraz usługi związane z opracowaniem dokumentacji technicznej. Oferujemy szeroki zakres rozwiązań w obszarze produkcji żelaza i stali, odlewania ciągłego, walcowania na zimno i gorąco, instalacji pomocniczych, stalowych centrów serwisowych i obróbczych, czy też produkcji rur i profili.

Dla przemysły metalurgicznego firma ANIRO może zaproponować gotowy system sterowania, począwszy od stworzenia jego założeń, projektu, poprzez realizację, wykonawstwo szaf sterowniczych, aż po uruchomienie na miejscu oraz późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarnacyjny. Usługi inżynierskie realizowane są na podstawie projektów własnych lub powierzonych przez klienta przy użyciu preferowanych przez klienta produktów lub rekomendowanych przez ANIRO.

Obejmuje to również dostawy rozdzielnic niskiego i średniego napięcia oraz wykonywanie wszystkich prac obiektowych.

Oprócz projektowania i montażu nowych instalacji, firma ANIRO wspiera również firmy z branży przemysłu metalurgicznego w projektach modernizacyjnych.

ANIRO silnie rozwija również swoją działalność w zakresie doradztwa posprzedażowego oraz szkoleniową. Inżynierowie ANIRO regularnie odwiedzają klientów z branży przemysłu metalurgicznego, zapewniając im seminaria i szkolenia techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań i urządzeń.