aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO zostaje autoryzowanym dostawcą serwisu posprzedażowego firmy Kehua w Polsce

Podpisaliśmy umowę partnerską z firma Kehua Tech, w której Kehua udziela autoryzacji jako dostawcy usług serwisowych w Polsce, zapewniając polskim użytkownikom szybką reakcję, sprawność, niezawodność i profesjonalną obsługę posprzedażowa.

Kehua zawsze kładzie nacisk na dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów i usług. Lokalizacja serwisu w Polsce jest ważnym kamieniem milowym w rozwoju rynku o znaczeniu strategicznym – mówi Angel Lee, dyrektor regionalny na Europę z działu energetyki odnawialnej w firmie Kehua.

Już dziś zapewniamy polskim klientom 100% zakres usług, świadczonych lokalnie z gwarancją sprawnej i profesjonalnej obsługi.

Produkty i wsparcie serwisowe są nierozłączne, a wysokiej jakości produkty zasługują na wysokiej jakości system serwisowy, umożliwiający użytkownikom bezproblemowe korzystanie z naszych produktów i usług, mówi Grzegorz Ruminski, prezes zarządu ANIRO, kontynuując: Wysokie wymagania firmy Kehua dotyczące lokalnego partnera serwisowego jest wyróżnieniem dla ANIRO i jesteśmy przekonani, że współpraca ta będzie korzystna dla rozwoju obu firm.

Serwis ANIRO zapewni kontrolę jakości i usług na poziomie producenta na rynku polskim oraz przyczyni się do połączenia i wzajemnej promocji wysokiej jakości produktów i usług serwisowych. Szacuje się, że zgodnie z planem zainstalowana moc instalacji fotowoltaicznych osiągnie 15 GW w 2025 roku. Kehua będzie nadal rozwijać nową działalność w sektorze energetycznym w Polsce korzystając ze swojego 33-letniego doświadczenia technicznego i wysoce niezawodnych rozwiązań produktowych, co pomoże Polsce w osiągnięciu celów dekarbonizacji.

Informacje o firmie Kehua

Firma KEHUA została założona w 1988 roku i jest wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie konwersji mocy, z zaangażowaniem dostarczającym najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie krytycznych źródeł energii, energii odnawialnej i infrastruktury. Firma Kehua została uznana za dziewiątego na świecie dostawcę falowników fotowoltaicznych w 2020 r. (źródło: IHS Markit), ósmego światowego dostawcę falowników magazynów energii w 2020 r. (źródło: IHS Markit) i zajęła piąte miejsce pod względem udziału w rynku modułowych urządzeń UPS (źródło: Omdii 2020).

https://www.kehua.com/Po/newslist/66.html