aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO z certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

Starania o ciągłe doskonalenie standardów organizacyjnych, w tym podnoszenie jakości usług związanych ze sprzedażą automatyki przemysłowej oraz wykonawstwa i serwisu systemów automatyki przemysłowej, zaowocowały uzyskaniem przez ANIRO Sp. z o.o.  certyfikatu ISO 9001:2015.

Polityka wdrażania najnowszych standardów zarządzania została zapoczątkowana od samego początku istnienia firmy. ANIRO od wielu lat nagradzane było m.in. nagrodą Gazeli Biznesu (siedmiokrotnie), nagrodami Geparda Biznesu i wieloma innymi branżowymi nagrodami i wyróżnieniami

W październiku br., po wielomiesięcznej pracy, wdrożony został w ANIRO Sp. z o.o., System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami Normy ISO 9001:2015, który potwierdza zgodność świadczonych usług z międzynarodową normą określającą wymagania z zakresu zarządzania jakością.

Wdrożenie Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, wpływa na rozwój firmy, szczególnie dzięki przyjęciu podejścia procesowego oraz stałej analizy obiektywnych danych zbieranych w poszczególnych procesach.