aniro-logo
ISO 9001:2015

Woda toaletowa Giorgio Armani dla Ciebie za 1 zł – ZAKOŃCZONA

Nie obawiaj się stawać w centrum uwagi. Spraw, by Cię zauważono i przyciągaj do siebie innych z niezwykle czarującą wodą toaletową Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme, którą od dziś (7 grudnia br.) otrzymasz za 1 zł, kupując produkty ANIRO w sieci TIM.pl

Jak otrzymać nagrodę? Wystarczy zamówić produkty z oferty ANIRO LS Electric dostępne w TIM.pl na kwotę 3999 zł netto a nagroda sama doda się do Twojego koszyka.

Nie czekaj! Promocja trwa do momentu wyczerpania się nagród. 

Skład zapachu
Acqua di Giò uosabia idealną harmonię słodkich i słonych tonów morskiej wody i promieni słońca padających na skórę. Promienne esencje bergamotki, cytryny, pomarańczy i limonki gwarantują ekstremalny przypływ świeżości. Kwiatowe serce uzupełniają morskie tony i aromatyczna gałka muszkatołowa. Nuta głębi stoi pod znakiem białego piżma, cedru i indonezyjskiej paczuli.

Historia zapachu
Niech Cię zobaczą! Pokaż światu swoją siłę, niezależność i pełen uroku seksapil. Czerp pewność siebie z zapachu Acqua di Giò Pour Homme, który zaakcentuje Twój męski charakter i siłę woli. Zostań mężczyzną, który się nie obawia stać w centrum uwagi i który docenia siebie takiego, jakim jest. Bądź mężczyzną, który nie boi się iść pod prąd.

Sprawdzić ilość dostępnych nagród: https://www.tim.pl/podglad/promocje/tematyczne/Acqua-di-Gio-Pour-Homme-100ml-w-promocji-ANIRO-LSIS