aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO nagrodzone certyfikatem Partnera Strategicznego EVB – PRE Biel

W dniach 12-14 stycznia br., podczas EVB Partners Day 2022, firma ANIRO otrzymała certyfikat Partnera Strategicznego EVB – PRE Edward Biel. Otrzymanie tego wyróżnienia to także oficjalny początek nowego etapu działalności ANIRO w dziedzinie elektromobilności.

 

Grzegorz Rumiński - Prezes Zarządu ANIRO
 

PRE Edward Biel to polski producent, który od początku swojej działalności zajmuje się produkcją rozdzielnic elektrycznych, szaf niskiego napięcia do 6300A, rozdzielnic średniego napięcia, stacji transformatorowych SN/nn przeznaczonych dla energetyki zawodowej, infrastruktury publicznej, budownictwa oraz przemysłu.

Firma PRE Biel to nasz długoletni partner handlowy, który wykorzystuje nasze aparaty elektryczne w swojej produkcji rozdzielnic, ale również firma z którą rozpoczynaliśmy około 5 lat temu tworzenie pierwszych ładowarek w oparciu o nasze sterowniki i aparaty. Za ten wkład w rozwój biznesu EVB otrzymaliśmy okolicznościową nagrodę – powiedział Grzegorz Rumiński / Prezes Zarządu ANIRO tuż po spotkaniu EVB Partners Day.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych EVB pojawiły się w ofercie PRE Edward Biel od 2017 roku. PRE Biel w zeszłym roku sprzedał ok. 3500 szt. stacji ładowania samochodów elektrycznych. Więcej informacji na stronie: www.evb24.pl

EVB to marka stacji ładowania pojazdów elektrycznych firmy PRE Biel, polskiego producenta, lidera tego rynku w Polsce. ANIRO od lat współpracuje z firmą PRE Biel realizując z sukcesem wiele projektów handlowych. Od 5 lat współpraca obu firm skupia się na tworzeniu pierwszych ładowarek do pojazdów elektrycznych opartych na sterownikach i aparatach LS IS – tłumaczył Grzegorz Rumiński / CEO ANIRO.

 

 

Rozpoczynamy teraz nowy rozdział naszej współpracy z PRE Biel. W ramach nowej strategii rozwoju rynku stacji ładowania ANIRO stała się Partnerem Strategicznym marki EVB. Wchodzimy w szeroko pojęty rynek elektromobilności, który mocno się rozwija. Wszyscy mówią o samochodach elektrycznych, które za kilka lat nie będą już rzadkością na ulicach a w wcale niedługiej przyszłości będą standardem. Jako ANIRO chcemy uczestniczyć w rozwoju nowych technologii i infrastruktury do ładowania elektryków – uzupełnił Grzegorz Rumiński.