Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

Dziękujemy za kolejny wspólny sezon, Twarde Pierniki!

Promowanie sportowych wartości i aktywności jest dla nas ważne – nie tylko dlatego, że sami jesteśmy pasjonatami sportu. Wspieranie klubów sportowych to działania, które od wielu lat wpisują się w tożsamość naszej marki, stanowiąc istotny element strategii CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Foto: Tomasz Gazela

Foto: Tomasz Gazela

Dzięki takim inicjatywom możemy promować sport i zdrowy styl życia, przyczyniając się tym samym do popularyzowania aktywności fizycznej wśród lokalnej społeczności. Wspierając kluby sportowe poprzez sponsoring, przyczyniamy się do ich rozwoju i osiągania sukcesów, a także do propagowania poszczególnych dyscyplin.

Jednak nasze zaangażowanie wynika także z przywiązania do miejsca, w którym żyjemy i prowadzimy działalność. Dlatego czymś naturalnym było skoncentrowanie się na inicjatywach lokalnych, związanych z Toruniem, gdzie Aniro ma swoją siedzibę. Jednym z takich klubów, który z dumą sponsorujemy już piąty rok z rzędu (od września 2018 roku) jest Klub Sportowy Twarde Pierniki S.A, prowadzący drużynę w ekstraklasie mężczyzn Polskiej Ligi Koszykówki.

Przypomnijmy tylko, że Twarde Pierniki mają na swoim koncie sporo sukcesów. W 2018 zdobyli Puchar Polski, w 2019 Superpuchar Polski, ponadto klub posiada także dwa tytuły Wicemistrza Polski (2017, 2019) oraz brązowy medal mistrzostw Polski za rok 2018. Klub działa od 2004 roku.

We wtorek 26 kwietnia 2022 odbył się mecz pomiędzy Twardymi Piernikami a Anwilem. Dla drużyny Twardych Pierników było to ostatnie spotkanie w tym sezonie. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć – zobacz fotorelację ze spotkania na facebookowym profilu Aniro. Dziękujemy za ten sezon. Dziękujemy za ogromne emocje (przede wszystkim za radość), a także poczucie, że przynależymy do wspaniałej społeczności. To niesamowite móc obserwować szlachetnego ducha rywalizacji. 

Życzymy kolejnych wielkich sukcesów i do zobaczenia w następnym sezonie!