aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO podczas EVB Partners Day 2022

W dniach 21-23.06.2022, w resorcie Natura Mazur w Warchałach, odbył się EVB Partners Day 2022 (II edycja) – spotkanie partnerów strategicznych i zagranicznych EVB, w którym uczestniczyło również ANIRO. 

 

PRE Edward Biel to polski producent, który od początku swojej działalności zajmuje się produkcją rozdzielnic elektrycznych, szaf niskiego napięcia do 6300A, rozdzielnic średniego napięcia, stacji transformatorowych SN/nn przeznaczonych dla energetyki zawodowej, infrastruktury publicznej, budownictwa oraz przemysłu.
   
Stacje ładowania samochodów elektrycznych EVB pojawiły się w ofercie PRE Edward Biel od 2017 roku. PRE Biel w zeszłym roku sprzedał ok. 3500 szt. stacji ładowania samochodów elektrycznych. Więcej informacji na stronie: www.evb24.pl
 
EVB to marka stacji ładowania pojazdów elektrycznych firmy PRE Biel, polskiego producenta, lidera tego rynku w Polsce. ANIRO od lat współpracuje z firmą PRE Biel realizując z sukcesem wiele projektów handlowych. Od 5 lat współpraca obu firm skupia się na tworzeniu pierwszych ładowarek do pojazdów elektrycznych opartych na sterownikach i aparatach LS IS – tłumaczył Grzegorz Rumiński / Prezes Zarządu ANIRO.
 
EVB Partners Day to okazja do merytorycznych spotkań oraz wymiany doświadczeń na polskim i europejskim rynku elektromobilności.