aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO sponsorem spektaklu – Osiem Kobiet

Duży dom na odludziu, a w nim osiem kobiet i martwy pan domu – tak zaczyna się ta czarna komedia. Do sprawcy zbrodni nie prowadzą jednak żadne ślady, zatem klasyczne pytanie – kto zabił?! – zawęża się do najbliższych mężczyźnie kobiet. To zapowiedź najnowszego spektaklu w Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu, którego głównym sponsorem jest ANIRO.
 


Żona, kochanka, siostra, córki… Każda z nich ma swoją historię do opowiedzenia i sekrety do ukrycia. Każda również ma motyw zbrodni. W trakcie śledztwa napięcie rośnie: na jaw wychodzą rodzinne tajemnice i skomplikowane relacje miłosne, a bohaterki buntują się przeciwko narzuconym im oczekiwaniom.
 

  
Osiem wyrazistych kreacji aktorskich, kryminalna zagadka, skrywane uczucia, które wychodzą na jaw i czarny humor to najważniejsze elementy spektaklu, który w Teatrze Horzycy wyreżyserował Adam Orzechowski.
 


8 lipca br. odbyła się premiera “Ośmiu kobiet” w reżyserii Adama Orzechowskiego, po której nastąpiła uroczysta Gala Wilamy. Nagrody wręczono w czterech kategoriach: Edukacja teatralna, Przyjaciel teatru i Mecenas teatru oraz Najpopularniejsza aktorka lub najpopularniejszy aktor Teatru im. Wilama Horzycy.