Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

Przyjdź na prezentację Stacji Ładowania Pojazdów Elektrycznych oraz poznaj ofertę Kompensatorów Aktywnych

W czwartek, 15 września br. w godz. 9-15, wspólnie z Hurtownią Elektryczną Alfa Elektro w Katowicach, zapraszamy na: Prezentację Stacji Ładowania Pojazdów Elektrycznych oraz prezentację Kompensatorów Aktywnych SVG. Wszystko to w ramach akcji Zielony Wrzesień – Alfa Elektro.

 

 

Podczas spotkania w Katowicach (ul. Obrońców Westerplatte 81) będzie można zapoznać się z:

  • ofertą Kompensatorów Aktywnych SVG firmy Sinexcel. Nasi specjaliści, na miejscu pomogą w doborze Kompensatora Aktywnego jak i przeanalizują Faktur Vat za energię elektryczną celem zniwelowania opłat za energię indukcyjna czy pojemnościową.  
  • ofertą Stacji Ładowania Samochodów Elektrycznych ANIRO

Podczas spotkania będzie możną również otrzymać poczęstunek prosto z FoodTrucka.

Dołącz do wydarzenia na Facebook

Elektromobilność

Katowice zostały uznane za najbardziej ekologiczne miasto w Polsce. To również tutaj najbardziej dynamicznie rozwija się sieć ładowania. Do końca pierwszego półrocza 2020 roku w stolicy Górnego Śląska funkcjonowała 115 punktów ładowania samochodów elektrycznych. Dziś jest ich znacznie więcej. Kolejną stacją powstała właśnie przy Hurtowni Elektrycznej Alfa Elektro w Katowicach.

Funkcjonująca przy siedzibie firmy Alfa Elektro stacja ładowania pojazdów elektrycznych to stacja EVB Advert AC.

Stacja ładowania EVB Advert AC

Stacja ładowania EVB Advert AC to jedyna w swoim rodzaju stacja, wyposażona w dwa punkty ładowania. Każdy punkt ładowania jest wyposażony w gniazdo typ 2 lub wtyczkę typ 1 lub typ 2 z przewodem do 5 metrów długości. Gniazda z wtyczkami można stosować w dowolnej konfiguracji.

W stacji EVB Advert AC są zabudowane outdoorowe nośniki reklamowe. Stacja posiada zainstalowane ekrany multimedialne o wielkości od 55 do 75 cali, które są elektronicznymi powierzchniami reklamowymi. Przestrzeń reklamowa umiejscowiona jest po obu stronach ładowarki do samochodów elektrycznych, w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię komercyjną. Zainstalowanie stacji EVB Advert AC w szeroko rozumianej przestrzeni publicznej, na przykład na obleganych parkingach, ruchliwych ulicach, umożliwia swobodne i nie nachalne przenikanie komunikatu reklamowego do świadomości konsumentów, którzy podczas ładowania swojego samochodu elektrycznego, mają kilkanaście minut wolnego czasu. Komunikat reklamowy umieszczony w centralnym, publicznym miejscu, jest zauważalny także przez innych, potencjalnych odbiorców, na przykład przechodniów.

Zobacz jak Alfa Elektro dba o planetę!