aniro-logo
ISO 9001:2015

Prefabrykacja szaf sterowniczych oraz rozdzielczych to proces, który wykonujemy w stu procentach kompleksowo

Każdy projekt wykonujemy na indywidualne zlecenie i dopasowujemy go do wymagań, potrzeb i preferencji naszych klientów. Jednocześnie na każdym etapie prefabrykacji dbamy o wysoką jakość komponentów oraz całego procesu produkcji, co potwierdzone jest certyfikatem ISO.

Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych to jedna z podstawowych działalności naszej firmy. Zajmujemy się tym od samego początku istnienia firmy.

Realizujemy projekty dla wielu przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, dostarczając nasze produkty i rozwiązania dla wielu branż.

Rocznie wykonujemy tysiące szaf seryjnych dla producentów maszyn i urządzeń, jak również realizujemy kilkudziesięciometrowe ciągi szaf. Oprócz standardowych wykonań i realizacji posiadamy również doświadczenie w rozwiązaniach z obszarów bezpieczeństwa maszyn oraz wykonań specjalnych, takich jak wykonania morskie czy dla stref zagrożonych wybuchem.

ANIRO to firma inżynierska z tradycjami, dużym doświadczeniem i kompetencjami w zakresie realizacji układów automatyki często od koncepcji do uruchomienia całych systemów. W tym procesie ważną rolę odgrywa przygotowanie szaf sterowniczych, dla której to produkcji w 2020 roku w uruchomiliśmy dwie nowoczesne hale montażowe, które znacznie przyspieszyły pracę nad zadaniami. Łącznie dysponujemy halami o powierzchni ponad 1400 m2, na której pracuje ponad 25 elektromonterów.

Dla realizacji projektów dysponujemy również grupami inżynierów wykonujących wszelkie prace elektryczne i obiektowe u klientów, wsparciem technicznym oraz serwisem.