aniro-logo
ISO 9001:2015

Hugo Boss Bottled Edt 50 ml + Dezodorant 150 ml dla Ciebie za 1 zł – ZAKOŃCZONA

Nie obawiaj się stawać w centrum uwagi. Spraw, by Cię zauważono i przyciągaj do siebie innych z niezwykle czarującą wodą toaletową Hugo Boss Bottled Edt, którą otrzymasz za 1 zł, kupując produkty ANIRO w sieci TIM.pl

 

 

Jak otrzymać nagrodę? Wystarczy zamówić produkty z oferty ANIRO LS Electric dostępne w TIM.pl na kwotę 3999 zł netto a nagroda sama doda się do Twojego koszyka.

 Nie czekaj! Promocja trwa do momentu wyczerpania się nagród. 

Dynamiczny i ponadczasowy, zapach BOSS BOTTLED. wskazuje mężczyznom drogę do sukcesu przez ponad 18 lat. Ten mocny, szacowny filar długotrwałego sukcesu od chwili swojej premiery w 1998 roku, BOSS BOTTLED. nieustannie symbolizuje współczesną męskość. Jego cechy podkreślają eleganckie, korzenne akordy kompozycji i ponadczasowy design flakonu. Kompleksowa struktura BOSS BOTTLED. sprawia, że jest to kompozycja uniwersalna i bogata w kontrasty – tak jak Współczesny Mężczyzna.

Zapach ten osiągnął sukces, który udało się zdobyć tylko nielicznym kompozycjom – status ponadczasowego klasyku. Lata wspaniałego dziedzictwa i nieprzemijający sukces BOSS BOTTLED. ukazują poczucie autentyczności, niezawodności i spolegliwości, jakie zapewnia on mężczyznom. Wartości te zachowały drogocenny przekaz w dzisiejszym rozpędzonym świecie.

Wysublimowana kompozycja wyjątkowych składników, które wciąż doceniane są jako typowe nuty męskie, po dodaniu do niej wanilii, stosowanej tradycyjnie jako składnik damskich perfum, w czasach jej premiery uważana była za rewolucyjną. Zapach BOSS BOTTLED. po dziś dzień wyznacza trendy męskiego perfumiarstwa.

Sprawdzić ilość dostępnych nagród: https://www.tim.pl/podglad/promocje/tematyczne/Hugo-Boss-Bottled-Edt-50-ml-%2B-Dezodorant-w-promocji-ANIRO-LSIS