aniro-logo
ISO 9001:2015

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych dla Onninen

Hurtownia instalacyjna Onninen w Teolinie wzbogaciła się o 5 podwójnych stanowisk do ładowania samochodów elektrycznych. Stacje ładowania dostarczyło i uruchomiło ANIRO. 

 

Każdy parkujący tu pojazd można ładować prądem o mocy do 22 kW. Ze stacji korzystają auta z floty Onninen. Są to m.in. hybrydy typu plug-in – Skoda Octavia oraz w pełni elektryczna Skoda Enyaq. 
 
Zdecydowaliśmy się na uruchomienie w naszym Centrum Dystrybucyjnym stacji szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych firmy ANIRO. Są to wolnostojące dwustanowiskowe stacje EVB 2M o mocy 22 kw i prądzie ładowania AC (…) Dodatkowo skorzystaliśmy z oferowanej przez ANIRO opcji uruchomienia i przygotowania niezbędnej dokumentacji technicznej na potrzeby Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) – mówił dla Nas Łukasz Owczarek, Dyrektor kategorii produktów Onninen.
 
Możliwość personalizacji wyglądu stacji ładowania pojazdów elektrycznych była dla Nas argumentem za wyborem tego rozwiązania – zaznaczył również Łukasz Owczarek.  

  
Na obecną chwilę w firmie Onninen posiadamy pięć samochodów typu Plug-in. Użytkowanie tego typu pojazdów pozwala nam oswoić się z elektromobilnością oraz przygotować do elektryfikacji floty w przyszłych latach.
 
W naszej flocie znajduje się również Skoda ENYAQ, która jest w 100% elektrykiem. Obecnie Skoda ENYAQ podróżuje po całej Polsce, odwiedzając wszystkie nasze oddziały. Na prądzie przejechała ponad 50 000 km, a możliwość z jej korzystania miało ponad 60-ciu użytkowników naszej firmy – przekonywał Michał Zamirski, Specjalista ds. benefitów i floty Onninen.
 
Pełne parametry techniczne, wymiary i opis techniczny stacji EVB Wallbox, znajdziesz w naszym KATALOGU.