aniro-logo
ISO 9001:2015

Wdrożenie modułu WMS w ANIRO

Wdrożenie systemu WMS w Magazynie ANIRO to proces zaawansowany, wymagający odpowiedniego przygotowania i zaplanowania. Dziś oficjalnie system WMS wspiera już kontrolę oraz koordynację procesów magazynowych w naszej firmie. WMS przede wszystkim usprawnia i przyspiesza zarządzanie logistyką magazynową ANIRO. 
 

  
WMS jest integralną częścią systemu ERP HermesSQL. Dzięki temu lokalizacje magazynowe wraz z aplikacją mobilny magazynier tworzą kompleksowe rozwiązanie które automatyzuje pracę magazynu, usprawnia planowanie pracy oraz przepływ informacji związany z magazynowaniem.
 
Dla ANIRO istotne było usprawnienie procesów związanych z funkcjonowaniem magazynu wysokiego składowania. Posiadamy asortyment o wielkości 25 tys. kartotek, natomiast dziennie wysyłamy ok. 80 – 100 zamówień. Z tej przyczyny zdecydowaliśmy się na wdrożenie modułu WMS HermesSQL w pełnym zakresie, tj. zastosowanie mobilnej aplikacji magazynowej wraz z obsługą lokalizacji i adresacji produktów.
 
Jak mówi Daniel Kaczmarczyk, wiceprezes ANIRO – Od czasu wdrożenia WMS jesteśmy w stanie szybciej przyjmować towary i kompletować zamówienia, jednocześnie kontrolując stany magazynowe. Udało nam się też znacznie zmniejszyć liczbę reklamacji ze względu na ograniczenie pomyłek w wysyłkach. Ponadto efektywniej wykorzystujemy przestrzeń magazynową, a wdrożenie nowych pracowników do pracy w magazynie jest znacznie szybsze.
 
Zapraszamy do obejrzenia wideo, z którego dowiesz się:
 
kwadrat  jak wdrożenie systemu WMS zautomatyzowało i usprawniło pracę magazynu w firmie ANIRO?
kwadrat  jakie konkretne korzyści przyniosło jego wdrożenie?
kwadrat  jakie oszczędności spowodowało?
 

 
Wdrożenie modułu WMS w ANIRO zrealizowała radomska firma Humansoft Sp. z o.o.
 

Źródło: humansoft.pl