Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO ponownie z nagrodą Mecenasa Sportu

W piątkowy wieczór 3 marca 2023 r. w Dworze Artusa w Torunia, Prezes zarządu ANIRO – Grzegorz Rumiński odebrały tytuł i medal Mecenasa Toruńskiego Sportu za rok 2022.
 


 
Tytuły „Mecenasa Toruńskiego Sportu” przyznawane są od 2013 r. z inicjatywy Prezydenta Miasta Torunia. Uroczysta gala, która towarzyszy ich wręczeniu, jest uhonorowaniem firm, których wsparcie finansowe i rzeczowe pozwala rozwijać karierę sportową toruńskim zawodnikom, a miastu organizować wiele prestiżowych imprez sportowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
 
 
W tym roku uroczystość odbyła się już po raz dziewiąty. Do zaszczytnego miana Mecenasa Toruńskiego Sportu toruńskie kluby sportowe nominowały ponownie ANIRO. Aby otrzymać tytuł i medal Mecenasa Toruńskiego Sportu 2023 r. sponsor musi przekazać co najmniej 20 tys. zł na rzecz klubów młodzieżowych lub 50 tys. zł klubów prowadzących rozgrywki na najwyższym poziomie. 
 
Z rąk prezydenta Torunia Michała Zaleskiego, przewodniczącego Rady Miasta Torunia Marcina Czyżniewskego oraz Marioli Soczyńskiej, dyrektor miejskiego Wydziału Sportu Mecenasi Toruńskiego Sportu, Prezes zarządu ANIRO – Grzegorz Rumiński, odebrał specjalny, okolicznościowy medal, zaprojektowane przez Monikę Bojarską. Na jego awersie widnieją herb miasta Torunia oraz piktogramy sportowe, a na rewersie – elementy nawiązujące do 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika.
 
ANIRO w ostatnim czasie wspierało wiele imprez o zasięgu międzynarodowym i krajowym oraz klubów sportowych, jak m.in.:
32. Halowe Mistrzostwa Polski Masters,
The World Masters Athletics Championships Indoor (WMACI),
66. Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce,
67. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski,
39. Toruń Maraton,
– cykl trzech imprez biegowych pn. Toruńska Triada Kopernikańska,
oraz klub: Twarde Pierniki Toruń (Polska Liga Koszykówki).
 
Cały ten rozmach sponsoringu sportowego w firmie ANIRO przekłada się również na codzienną aktywność sportową pracowników którzy aktywnie uczestniczą w szeregu imprez sportowych w barwach ANIRO oraz włączają się m.in. w sportowe akcje charytatywne (np. „TIM dla Przyjaciół razem z Wami”).
 

Źródło: www.torun.pl
Fot: Wojtek Szabelski Fotograf