Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

32. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters

W sobotę 4 marca 2023 r. odbyły się 32. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters, połączone z 6. Halowymi Mistrzostwami Polski Lekarzy. W imprezie brało udział ponad 500 osób, wśród nich wielokrotni zdobywcy medali na sportowych arenach Polski, Europy i świata. To już kolejna impreza tej rangi, której sponsorem jest ANIRO. 
 


 
Impreza ta jest ostatnim sprawdzianem dla reprezentantów Polski szykujących się do Halowych Mistrzostw Świata Masters, które rozpoczną się w naszym mieście 25 marca 2023 r. i potrwają aż do 1 kwietnia. Przez tydzień Toruń będzie gościć ponad 4000 zawodników z 7 kontynentów. Podobnie jak i w tym przypadku, ANIRO jest również sponsorem Mistrzostw Świata Masters (The World Masters Athletics Championships Indoor).
 
W Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters w dyscyplinie – pchnięcie kulą, swój udział, z dobrym wynikiem 9,81 odnotował Andrzej Liksza z ANIRO (wynik seniorowski 12,79, punkty 693).
 
Polscy lekkoatleci występujący w kategorii Masters to światowa czołówka, wielu z nich nadal osiąga wspaniałe sukcesy, bije rekordy i zdobywa medale w dojrzałej karierze sportowej.

Foto: Joanna Stepaniuk