Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

Kolejny wspólny sezon za nami. Dziękujemy Twarde Pierniki!

Promowanie sportowych wartości i aktywności jest dla nas ważne – nie tylko dlatego, że sami jesteśmy pasjonatami sportu. Wspieranie klubów sportowych to działania, które od wielu lat wpisują się w tożsamość ANIRO, stanowiąc istotny element strategii CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu firmy.
 


Wspierając kluby sportowe, przyczyniamy się do ich rozwoju i osiągania sukcesów, a także do propagowania poszczególnych dyscyplin. Wspólnie możemy promować sport i zdrowy styl życia, przyczyniając się tym samym do popularyzowania aktywności fizycznej wśród lokalnej społeczności i naszych pracowników.

Nasze zaangażowanie wynika przede wszystkim z przywiązania do miejsca, w którym żyjemy i prowadzimy działalność. Dlatego czymś naturalnym było skoncentrowanie się na inicjatywach lokalnych, związanych z Toruniem, gdzie ANIRO od blisko czterdziestu lat ma swoją siedzibę. Jednym z klubów sportowych, którego z dumą wspieramy (od 2018 roku) jest Klub Sportowy Twarde Pierniki, prowadzący drużynę w ekstraklasie mężczyzn Polskiej Ligi Koszykówki.

W czwartek, 4 maja br. ponownie zostaliśmy docenieni przez władze klubu i na ręce Prezesa Zarządu – Grzegorza Rumińskiego – przekazane zostało specjalnie przygotowane podziękowanie. 

Przypomnijmy tylko, że Twarde Pierniki mają na swoim koncie sporo sukcesów. W 2018 zdobyli Puchar Polski, w 2019 Superpuchar Polski, ponadto klub posiada także dwa tytuły Wicemistrza Polski (2017, 2019) oraz brązowy medal mistrzostw Polski za rok 2018. Klub działa od 2004 roku.

Dziękujemy za ten sezon. Dziękujemy za ogromne emocje (przede wszystkim za radość), a także poczucie, że przynależymy do wspaniałej społeczności. To niesamowite móc obserwować szlachetnego ducha rywalizacji. 

Życzymy kolejnych wielkich sukcesów i do zobaczenia w następnym sezonie!