aniro-logo
ISO 9001:2015

Seminarium Jakości Energii Elektrycznej

W środę 10-go maja br. odbyło się seminarium Seminarium Jakości Energii Elektrycznej pt. „Współczesne instalacje przemysłowe a jakość energii elektryczne”. Seminarium było idealną okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat nowoczesnych urządzeń i metod poprawy parametrów jakości energii elektrycznej.
 


Podczas Seminarium Jakości Energii Elektrycznej, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi urządzeniami do poprawy parametrów zasilania oraz metodami zabezpieczania urządzeń przed negatywnymi skutkami występujących odkształceń. Ponadto, przedstawiono zaawansowane metody poprawy jakości energii elektrycznej, co pozwala na jeszcze większą efektywność pracy urządzeń. Warto podkreślić, że Seminarium Jakości Energii Elektrycznej odbyło się przy współpracy z renomowanymi firmami APATOR i SEP (Toruń), co dodatkowo podnosiło wartość tego wydarzenia.

Seminarium skierowane było przede wszystkim do inżynierów utrzymania ruchu, automatyków oraz elektryków, którzy mieli okazję przedstawić spotykane przypadki oraz wymienić się doświadczeniami związanymi z lokalizacją źródeł odkształceń.

Nie przegap kolejnej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia w branży energetycznej – bądź z nami na bieżąco.