Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO sponsorem Biegu Konspiracji im. Gen. Zawackiej

Z przyjemnością ogłaszamy, że firma ANIRO sponsoruje Bieg Konspiracji im. Gen. Zawackiej w Toruniu. Ten niezwykły bieg odbędzie się 28 maja br. Start i meta usytuowana jest na dziedzińcu Fortu XV.

Trasa biegu o długości 10 km poprowadzi uczestników przez różnorodne i ciekawe miejsca, w tym przez Most im. Gen. Zawackiej. Na mecie wszystkich uczestników czekać będzie wyjątkowa atrakcja tj. możliwość przebiegnięcia przez wnętrze i wały jedynego dwuwałowego fortu w Toruniu. Klimat tego wydarzenia na pewno będzie niezapomniany. 

Fortu XV w Toruniu ma ważne miejsce w historii. W czasie II wojny światowej był on obozem jenieckim dla aliantów zachodnich, którzy mieli m.in. możliwość organizowania zawodów sportowych pod swoimi flagami narodowymi. Podczas startu istnieje możliwość zobaczenia rekonstrukcji tego wydarzenia.

Po zakończeniu biegu uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia Fortu oraz skorzystania z innych atrakcji. Ambasadorem biegu jest Sławomir Kruszkowski, trzykrotny olimpijczyk, wicemistrz świata i Europy w wioślarstwie. Wśród gości specjalnych znajdują się również Adrian Brzeziński, brązowy medalista Mistrzostw Europy w sztafecie 4×100 metrów oraz Anna Matuszewicz, piąta zawodniczka Mistrzostw Świata w skoku w dal. To tylko część z długiej listy atrakcji, jakie czekają na uczestników.

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Konspiracji im. Gen. Zawackiej, sponsorowanym przez firmę ANIRO. To wyjątkowa okazja do przeżycia niezapomnianej przygody biegowej w Toruniu. Bądźcie tam i dołączcie do nas!