aniro-logo
ISO 9001:2015

Z Twardymi Piernikami w kolejnym sezonie

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że w nadchodzącym sezonie również będziemy dumnym sponsorem Klubu Sportowego Twarde Pierniki Toruń. Promowanie sportowych wartości i aktywności to dla nas niezwykle istotne, zarówno jako pasjonatów sportu, jak i w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu.

Długotrwałe zaangażowanie w wspieranie klubów sportowych stanowi integralną część naszej strategii CSR. Poprzez nasze wsparcie, przyczyniamy się do rozwoju klubów oraz propagowania poszczególnych dyscyplin sportowych. Wspólnie możemy promować sport i zdrowy styl życia, a także inspirować lokalną społeczność i naszych pracowników do aktywności fizycznej.

Nasza więź z miejscem, w którym działamy, oraz z przywiązaniem do Torunia, gdzie ANIRO ma swoją siedzibę od prawie czterdziestu lat, jest głównym powodem naszego zaangażowania. Od 2018 roku z dumą wspieramy Klub Sportowy Twarde Pierniki, który prowadzi drużynę w ekstraklasie mężczyzn Polskiej Ligi Koszykówki.

Pragniemy przypomnieć, że Twarde Pierniki mają na swoim koncie wiele osiągnięć. Zdobyli Puchar Polski w 2018 roku, Superpuchar Polski w 2019 roku, a także dwukrotnie zajęli drugie miejsce w Mistrzostwach Polski (2017, 2019) oraz zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski w 2018 roku. Klub działa od 2004 roku i rozwija się z każdym kolejnym sezonem.

Dziękujemy za tegoroczny sezon. Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za ogromne emocje, przede wszystkim za radość, jaką nam dostarczyliście. Cieszymy się, że możemy być częścią tej wspaniałej społeczności i obserwować szlachetny duch rywalizacji.

Życzymy Klubowi Sportowemu Twarde Pierniki kolejnych wielkich sukcesów i z niecierpliwością czekamy na następny sezon! Do zobaczenia na parkiecie!