aniro-logo
ISO 9001:2015

Prostota, bezpieczeństwo i inteligencja. Magazyny energii iStoragE z oferty ANIRO.

Kehua Tech, światowy lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań energetycznych opartych na energii odnawialnej i jednocześnie partner ANIRO, wprowadził na rynek swoją najnowszą uniwersalną serię magazynowania energii dla gospodarstw domowych, nazwaną iStoragE. Składa się on z hybrydowego falownika oraz zestawu akumulatorów, zapewniając użytkownikom prostą, bezpieczną i inteligentną platformę gwarantującą ciągłą dostawę energii elektrycznej. Rozwiązania te znajdziesz już w ofercie ANIRO.
 


Jako produkt przeznaczony dla domowych gospodarstw, seria iStoragE łączy w sobie zaawansowaną technologię oraz bogate doświadczenie firmy Kehua w dziedzinie magazynowania energii. System ten nie tylko zapewnia niezawodne zasilanie elektryczne w mieszkaniach, ale również przyczynia się do zwiększenia efektywności wytwarzanej przez nich energii elektrycznej i umożliwia większy zwrot z inwestycji.
 
Produkt przeznaczony dla domowych użytkowników magazynów energii można zdefiniować w trzech aspektach: prostota, bezpieczeństwo i inteligencja.
 
Jak rozumiemy pojęcie prostoty?
• Aby ułatwić instalację, każda część systemu magazynowania energii posiada modułową konstrukcję z standardowymi złączkami i złączami typu plug-and-play.
• System ma również kompaktowy i elegancki wygląd, co przyczynia się do jego atrakcyjności wizualnej.
• Cały system uruchamia się i wyłącza automatycznie, w zależności od potrzeb i trybu pracy, co zapewnia skalowalną elastyczność działania.
 

 
Jak rozumiemy pojęcie bezpieczeństwa?
• Akumulator iStoragE wykorzystuje ogniwa LFP o dużej gęstości energetycznej, co sprawia, że system jest bardziej niezawodny dzięki mniejszej liczbie ogniw w baterii oraz większej pojemności.
• Wewnętrzna fizyczna i elektryczna izolacja modułu akumulatora minimalizuje ryzyko wypadków związanych z bezpieczeństwem pracy systemu iStorageE. Dodatkowo, wbudowany moduł przeciwpożarowy wyposażony jest w zabezpieczenie termiczne, skutecznie zapobiegając awariom.
 


 
Jak rozumiemu pojęcie inteligentny?
• iStoragE posiada inteligentny system zarządzania, który umożliwia monitorowanie modułu akumulatora oraz indywidualne sterowanie procesem ładowania i rozładowywania. Dzięki tej technologii iStoragE umożliwia łączenie zarówno starych, jak i nowych baterii, co pozwala na bezpieczne rozbudowywanie systemu. Dzięki temu dostępna pojemność baterii może być zwiększona nawet o 10%.
• Wbudowany inteligentny system sterowania zapewnia wiele trybów pracy, umożliwiających efektywne zarządzanie energią w domu. Dodatkowo, inteligentny algorytm prognozowania pogody optymalizuje wykorzystanie energii słonecznej, co przekłada się na niższe rachunki za prąd.
 

 
W obliczu rosnących cen energii elektrycznej, spowodowanych niedoborem tradycyjnych źródeł energii, takich jak gaz ziemny i ropa naftowa, a także niestabilnością sieci wynikającą z rosnącej liczby urządzeń do wytwarzania energii fotowoltaicznej, magazynowanie energii jest niewątpliwie jednym z najskuteczniejszych sposobów rozwiązania tych problemów.
 
Dlatego coraz więcej rodzin zwraca uwagę na systemy magazynowania energii w budynkach mieszkalnych. Inwestując w magazyny energii, mają nadzieję na maksymalne wykorzystanie energii fotowoltaicznej, obniżenie rachunków za energię elektryczną w domu oraz zaspokojenie dziennego zapotrzebowania na zasilanie awaryjne.
 

 
Prosta, bezpieczna, inteligentna i wielofunkcyjna seria magazynów energii iStorag stanie się niezawodnym strażnikiem dla rodzin, zapewniając bezpieczne i niezawodne zasilanie dla domów. iStoragE umożliwia efektywniejsze wykorzystanie energii fotowoltaicznej w okresach o niskim zapotrzebowaniu, dzięki różnym dostępnym trybom pracy, co przekłada się na dodatkowe korzyści dla domu.

Źródło: Kehua Tech prezentuje serię domowych magazynów energii iStoragE podczas Global Launch Online Event – Magazyn Fotowoltaika 3/2022