Stacje ładowanie samochodów elektrycznych
aniro-logo
ISO 9001:2015

Szkolenie z Kompensacji Mocy Biernej i Jakości Energii Elektrycznej

W piątek, 14 kwietnia 2023 roku, miało miejsce kolejne szkolenie związane z Kompensacją Mocy Biernej, które wspólnie zorganizowaliśmy z Hurtowniami Elektrycznymi KOPEL. Inicjatywa ta była odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, którzy pragnęli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Jakości Energii Elektrycznej. 
 

 
Szkolenia stacjonarne, które odbywają się u naszych klientów, prowadzone są w formie wykładów, obejmujących praktyczne ćwiczenia, w które zaangażowani są wszyscy uczestnicy. Taka metoda okazuje się idealna w przypadkach, gdy sama teoria nie wystarcza i potrzebna jest praktyka. Każde z tych szkoleń, w tym również to w Oddziale KOPEL Stryków, jest dostosowywane indywidualnie do potrzeb klienta. Nasi wykładowcy, doświadczeni pracownicy ANIRO, dzielą się swoją wiedzą, opartą na wieloletnim doświadczeniu, aby zapewnić jak najwyższą jakość szkolenia.
 


Dodatkowo, podczas szkolenia omówione zostały najnowsze trendy i technologie związane z Kompensacją Mocy Biernej oraz Jakością Energii Elektrycznej. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku oraz poznać praktyczne zastosowania tych technologii w różnych branżach.
 
Ponadto, szkolenie było interaktywne, umożliwiając uczestnikom aktywne zaangażowanie i wymianę doświadczeń. Zadawane pytania, studia przypadków oraz dyskusje w grupach pozwoliły na pogłębienie wiedzy i zdobycie praktycznych umiejętności.
 
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu, które są ważnym dodatkiem do ich profesjonalnego portfolio. Dzięki temu, nasi klienci mogą wykazać się wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie Kompensacji Mocy Biernej i Jakości Energii Elektrycznej, co przekłada się na ich konkurencyjność na rynku pracy.
 
Kontynuujemy nasze zaangażowanie w organizację wysokiej jakości szkoleń, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów.