aniro-logo
ISO 9001:2015

Szkolenie z Kompensacji Mocy Biernej: Poszerzaj wiedzę i zdobądź praktyczne umiejętności w Toruniu

Kontynuujemy nasz projekt organizacji stacjonarnych szkoleń u naszych Klientów. Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne szkolenie, które odbędzie się 20 czerwca w Toruniu.
 


 
Każde z naszych szkoleń jest przygotowywane indywidualnie, dostosowane do wymagań naszych Klientów. Nasi wykładowcy, doświadczeni pracownicy ANIRO, dzielą się swoją wiedzą, popartą wieloletnią praktyką. Szkolenia prowadzone są w formie wykładów, wzbogaconych praktycznymi ćwiczeniami, w których angażowani są uczestnicy. Dzięki temu, teoria przechodzi w praktykę, co stanowi idealne połączenie.
 
Najbliższe szkolenie odbędzie się w siedzibie H.E. Kopel w Toruniu, przy ulicy Żółkiewskiego 16, w dniu 20 czerwca 2023 r., w godzinach 10:00-14:00. Tematem szkolenia będzie Kompensacja mocy biernej, gdzie omówione zostaną podstawowe przyczyny, występowanie oraz skutki mocy biernej, a także skuteczne metody jej kompensacji.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wartościowym szkoleniu. Będzie to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności. Nie przegapcie możliwości uczestnictwa w naszym szkoleniu. Do zobaczenia!