Kliknij w baner aby przejść do Katalogu Produktów ANIRO
aniro-logo
ISO 9001:2015

Webinar: Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych ANIRO – Poznaj najnowsze rozwiązanie i trendy

Zapraszamy na webinar z zakresu stacji ładowania pojazdów elektrycznych, który odbędzie się 15.06.2023r. o godz. 09:00. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z firmą Alfa Elektro.
 

 
Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych ANIRO to kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają efektywne ładowanie pojazdów elektrycznych. Nasze stacje są wyjątkowo wydajne, niezawodne i dostosowane do różnych potrzeb klientów.
 
Webinar poprowadzi inż. Maciej Szulka, doświadczony elektronik, elektryk oraz praktyk związany z zawodem. Maciej pracuje w handlu od 2010 roku i w ANIRO pełni funkcję Kierownika Regionu oraz Menedżera Produktu Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych EV.
 
Maciej jest związany z tematyką stacji ładowania od 2016 roku. Jego doświadczenie pozwoliło mu zaprojektować, zbudować, zcertyfikować i wprowadzić na rynek rodzinę stacji ładowania EVCS AC. Dzięki temu jest doskonale zaznajomiony z wymaganiami rynku i potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów.
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką stacji ładowania do udziału w naszym webinarze. Będzie to doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę na temat najnowszych technologii, standardów i trendów w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych.

Plan Webinaru:
1. Wstęp do elektromobilności
2. Ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych
3. Ładowanie samochodu elektrycznego – co trzeba wiedzieć – standardy ładowania
4. Stacje ładowania AC i DC – budowa, różnice, wyposażenie
5. Podział na stacje prywatne i publiczne
6. Dostępne typy ładowania z oferty
 
Podczas webinaru będziemy omawiać kluczowe zagadnienia związane z elektromobilnością i stacjami ładowania pojazdów elektrycznych. Każdy punkt planu webinaru zostanie szczegółowo przedstawiony, a uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi od naszego eksperta, inż. Macieja Szulki.
 
Nie przegap tej doskonałej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat elektromobilności i stacji ładowania pojazdów elektrycznych.