aniro-logo
ISO 9001:2015

ANIRO kontynuuje partnerską współpracę z ABB jako Integrator Systemów Napędowych

Mamy przyjemność podzielić się z Wami informacjami dotyczącymi ostatniego spotkania rocznego Partnerów ABB, które było pełne dyskusji na temat podejścia branży do rynku, czynników makroekonomicznych wpływających na rozwój biznesu oraz ruchu na rzecz efektywności energetycznej. Podczas tego wydarzenia znalazło się również miejsce na nawiązywanie kontaktów, szczegółowe rozmowy oraz wręczenie certyfikatów Integratorów Systemów Napędowych na kolejny rok. 

Przez ponad 35 lat, od momentu powstania Pracowni Zastosowań Elektroniki ANIRO w maleńkim pomieszczeniu przy ulicy Tłoczka w Toruniu, zawsze dążyliśmy do sukcesywnego rozwoju firmy poprzez bliską współpracę z globalnymi Partnerami. Z małego przedsiębiorstwa przekształciliśmy się w sprawnie działającą strukturę, świadczącą usługi zarówno w kraju, jak i w różnych zakątkach świata.

Dzisiaj z dumą potwierdzamy nasze zaangażowanie w Program Integratorów Systemów Napędowych ABB, otrzymując kolejny Certyfikat Integratora Systemów Napędowych w zakresie oferty:
– Przemienniki częstotliwości: ACS880
– Przekształtniki DC: DCS880

Otrzymany certyfikat ABB stanowi potwierdzenie naszych kompetencji oraz statusu partnerskiego ANIRO. Dziękujemy za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeniu, oraz za owocną współpracę, która pozwala nam stale rozwijać naszą ofertę i realizować innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z ABB będzie kontynuowana z równym zaangażowaniem i sukcesem. Razem będziemy dążyć do osiągania wspólnych celów. 

Dziękujemy jeszcze raz za dotychczasową współpracę i za to, że jesteśmy częścią partnerstwa.