aniro-logo
ISO 9001:2015

Odkryj tajniki jakości energii elektrycznej: Podsumowanie naszego ostatniego szkolenia

Z wielką radością informujemy, że wczoraj odbyło się nasze długo oczekiwane szkolenie z pomiaru jakości zasilania i kompensacji mocy biernej!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy dołączyli do naszego wydarzenia. Byliście niesamowici! Podczas całego spotkania byliśmy w stanie zgłębić tematykę energii biernej w systemach elektroenergetycznych oraz poznać skuteczne metody pomiaru i analizy jakości zasilania. Dzięki prezentacji firmy Sonel mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się urządzeniom z serii Sonel PQM, a firma ANIRO zaprezentowała swoje aktywne kompensatory SVG.

Długo i owocnie dyskutowaliśmy nad konsekwencjami występowania nieskompensowanej mocy biernej oraz sposobami, w jakie można ją wyeliminować. Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy podczas tego szkolenia, są bezcenne!

Dziękujemy także naszym partnerom, firmie Meraserw, Stowarzyszeniu Elektryków Polskich Oddział Bydgoski oraz firmie Sonel S.A. za wsparcie i umożliwienie przeprowadzenia tego wyjątkowego wydarzenia.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wysiłek, aby zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie jakości energii elektrycznej!

Jeśli przegapiłeś/aś to szkolenie, nie martw się! Obserwuj naszą stronę, aby być na bieżąco z naszymi przyszłymi wydarzeniami i szkoleniami.