aniro-logo
ISO 9001:2015

Zostań ekspertem w dziedzinie Stacji Ładowania Pojazdów Elektrycznych! Obejrzyj nagranie Webinaru i zdobądź wiedzę o elektromobilności!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z naszego udanego Webinaru o Stacjach Ładowania Pojazdów Elektrycznych!

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami wspaniałymi wieściami! Nasz niedawny webinar na temat Stacji Ładowania Pojazdów Elektrycznych cieszył się ogromnym zainteresowaniem i chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy dołączyli do naszego wydarzenia online.

Inżynier Maciej Szulka, nasz ekspert od elektromobilności, zaprezentował wiele cennych informacji na temat stacji ładowania pojazdów elektrycznych, standardów ładowania, różnic między stacjami AC i DC, a także podziału na stacje prywatne i publiczne. Było to niezwykle pouczające i inspirujące doświadczenie.

Dla tych z Was, którzy nie mogli uczestniczyć w naszym webinarze lub chcieliby go obejrzeć ponownie, mamy dobrą wiadomość! Nagranie z tego wydarzenia jest już dostępne na naszym kanale YouTube. Możecie zanurzyć się w tematyce elektromobilności i zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Nie wahajcie się kliknąć poniższego linku, aby przenieść się na nasz kanał YouTube i obejrzeć nagranie:

Przygotujcie się na fascynującą podróż w świat elektromobilności, gdzie czysta energia i zrównoważona mobilność stają się rzeczywistością!

Dziękujemy jeszcze raz za udział w naszym webinarze i zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia nagrania. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, nasz zespół jest gotowy, aby Wam pomóc.

Ruszajcie w podróż w kierunku czystej i zrównoważonej przyszłości już dziś!

Zapraszamy na nasz kanał YouTube i życzymy udanego oglądania!